Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Gdzie Jest Kamglow?
jak myslisz
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 27
Goście nie mogą głosować 
Ketrab
post 19.08.2007 - 15:53
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Człowieku martwimy się o ciebie ,nie wiemy czy na FBI czy na karetkę dzwonić,odezwij się w ciągu 1 godziny bo inaczej wzywamy sztab śledczy .
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
kamglow
post 21.08.2007 - 21:04
Post #2


Guests








Czego mi zazdrościsz SORROW? W moim krótkim życiu nie spotkałem jeszcze tak niemiłej osoby jak Ty. Najgorsze jest to, że twój post na pierwszy rzut oka jest przyjazny.

Tak, wszyscy sobie zemnie robią jaja. Widocznie muszą bo ich nie mają. Każdego sie to tyczy, pozdrawiam i jak to sie mówi w obemaniakowym gronie - kocham was.
+Quote Post

Posty w temacie
- Ketrab   Gdzie Jest Kamglow?   19.08.2007 - 15:53
- - twistoid   On jest u Czaka norisa!   19.08.2007 - 15:54
|- - starr   CYTAT(twistoid @ 19.08.2007 - 16:54)...   19.08.2007 - 15:56
- - mavej   o qurde rzeczywiscie, był na czacie i nawet nie w...   19.08.2007 - 15:56
- - twistoid   no musialem flaszke postawic hehe   19.08.2007 - 15:57
- - Spyro   wyemigrował do Tybetu   19.08.2007 - 15:59
- - dragon1   on jest w szopie, na 100 %... :D   19.08.2007 - 16:00
- - Ketrab   podejrzana sprawa, czak noris na pewno maczał w t...   19.08.2007 - 16:02
- - mavej   ja głosuje na choinke ale nie jestem pewien, nie ...   19.08.2007 - 16:02
- - suwak   Szop(a) jak w morde strzelil!   19.08.2007 - 16:11
- - kamglow   Tego sie tak łatwo opisac nieda. Zaraz znajde tak...   19.08.2007 - 20:35
- - Artur_flyer   Czak Norizz wymyślił nową metodę na obe z pó...   19.08.2007 - 21:47
- - kamglow   http://www.track-your-partner.com/ - możesz mnie ...   20.08.2007 - 08:13
- - tom   o qrde<lol2> ale sie uśmiałem:D   20.08.2007 - 11:33
- - daywalker   Kamglow pewnie przeżył niezwykła aktywność cz...   20.08.2007 - 15:10
- - SORROW   Żarty sobie z chłopaka robicie? A jeżeli to jak...   21.08.2007 - 20:39
- - SORROW   Hehehehehehe... ale ...to nie tak przyjacielu ....   21.08.2007 - 21:08
- - kamglow   Powiedz szczerze SORROW, piszesz pod wpływem jaki...   21.08.2007 - 21:52
- - daywalker   Pierdolicie od rzeczy, i na temat... Nic już powi...   21.08.2007 - 21:56
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic