Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> OOBE
wysoczanin
post 01.12.2006 - 13:18
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 19
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: WLKP.
Nr użytkownika: 254




Elo mam pytanie do was;] Mianowicie kumpel mi odradza wogole wychodzic z ciala bo mowi ze pozniej sie widzie(tzn on mowie ze widzie) rozne pajaki, weze i inne zwierzeta lub potwroki albo slyszy sie glosy w trakcie dnia albo w nocy gdy spisz:/ Jest to mozliwe?? Bo przegladajac forum i inne stronki nigdzie sie z taka opinia nie spotkalem.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
ozzy
post 01.12.2006 - 14:11
Post #2

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 14
Dołączył: 26.11.2006
Nr użytkownika: 237




pewnie mu chodziło o tzw trzecie oko. to co opowiada kumpel jest jak najbardziej możliwe (chyba najlepiej wie o tym Songo), ale zdaje mi się że to występuje dopiero w jakimś stopniu zaawansowania. chyba że mamy pewne predyspozycje do korzystania z tzw trzeciego oka...

podejrzewam że wyjście z ciała kilka a nawet kilkanaście razy nie powinno wywołać takich skutków...
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic