Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> OOBE
wysoczanin
post 01.12.2006 - 13:18
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 19
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: WLKP.
Nr użytkownika: 254




Elo mam pytanie do was;] Mianowicie kumpel mi odradza wogole wychodzic z ciala bo mowi ze pozniej sie widzie(tzn on mowie ze widzie) rozne pajaki, weze i inne zwierzeta lub potwroki albo slyszy sie glosy w trakcie dnia albo w nocy gdy spisz:/ Jest to mozliwe?? Bo przegladajac forum i inne stronki nigdzie sie z taka opinia nie spotkalem.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
wysoczanin
post 01.12.2006 - 14:18
Post #2

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 19
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: WLKP.
Nr użytkownika: 254




No on juz mowil ze wieku 4 lat widzial pajaki i weze ktorych nie bylo:/ i mi odradza oobe, co wy o tym sadzicie??
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic