|
Mysle ze to bzdura, owszem istnieje cos takiego jak 3 oko ale nie za takie rzeczy ono odpowiada. Czy kolega ma fobie? Mysle ze to wlasnie od tego zalezy co widzi, bo "twoj strach jest najwierniejszym twoim wrogiem..." OOBE na tym poziomie jeszcze nikogo nie zranilo (sam Monroe prowadzil przez wiele-dziesiąt lat takie praktyki i nie spowodawy one ZADNYCH zmian psychicznych u niego - także fizycznych). Obrazy mogą występować, ale tylko podczas wchodzenia i w trakcie transu - są to hipnagogi mogą też występować w postaci dźwięków.
pzdr, Lukasz
|