Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> OOBE
wysoczanin
post 01.12.2006 - 13:18
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 19
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: WLKP.
Nr użytkownika: 254




Elo mam pytanie do was;] Mianowicie kumpel mi odradza wogole wychodzic z ciala bo mowi ze pozniej sie widzie(tzn on mowie ze widzie) rozne pajaki, weze i inne zwierzeta lub potwroki albo slyszy sie glosy w trakcie dnia albo w nocy gdy spisz:/ Jest to mozliwe?? Bo przegladajac forum i inne stronki nigdzie sie z taka opinia nie spotkalem.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Lukasz
post 01.12.2006 - 15:02
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76




Mysle ze to bzdura, owszem istnieje cos takiego jak 3 oko ale nie za takie rzeczy ono odpowiada. Czy kolega ma fobie? Mysle ze to wlasnie od tego zalezy co widzi, bo "twoj strach jest najwierniejszym twoim wrogiem..." OOBE na tym poziomie jeszcze nikogo nie zranilo (sam Monroe prowadzil przez wiele-dziesiąt lat takie praktyki i nie spowodawy one ZADNYCH zmian psychicznych u niego - także fizycznych). Obrazy mogą występować, ale tylko podczas wchodzenia i w trakcie transu - są to hipnagogi mogą też występować w postaci dźwięków.

pzdr,
Lukasz
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic