Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> OOBE
wysoczanin
post 01.12.2006 - 13:18
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 19
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: WLKP.
Nr użytkownika: 254




Elo mam pytanie do was;] Mianowicie kumpel mi odradza wogole wychodzic z ciala bo mowi ze pozniej sie widzie(tzn on mowie ze widzie) rozne pajaki, weze i inne zwierzeta lub potwroki albo slyszy sie glosy w trakcie dnia albo w nocy gdy spisz:/ Jest to mozliwe?? Bo przegladajac forum i inne stronki nigdzie sie z taka opinia nie spotkalem.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
wysoczanin
post 01.12.2006 - 15:22
Post #2

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 19
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: WLKP.
Nr użytkownika: 254




Czyli nie ma sie czego obawiac?? No bo on tlumaczy ze to jakby zlewaly mu sie dwa swiaty materialny i astralny(tzn ja to tak rozumiem) Mowi ze nieraz w nocy krzyki slyszy albo tak jak pisalem pajki i weze(wydawalo mi sie to malowiarygodne gdyz przegladajac fora nigdzie sie z takimi wypowiedziami nie spotkalem)Czyli raczej czegos takiego nie bede doswiadczal w dzien?;p

Kolejne pytanie dotyczy juz samej proby wyjscia poza cialo. Mianowicie jak ide spac sie o 2 w nocy albo 3 i sie relaksuje i stosuje technike przemieszczajacego sie punktu po pokoju to zaczynaja mi rece dretwiec tzn staja sie ciezkie i jakby odretwiale. Pozniej cale cialo i nie wiem co dalej robic moze jakies wskazowki mi udzielicie?? BTW przy pomoce BWG mialem juz kilka razy wibracje ale im bardziej staralem sie je wzmocnic to efekt byl odwrotny:/

Dzieki za odpowiedzi z gory;] i przepraszam ze literowki i ortograficzne bledy:/
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic