Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> OOBE
wysoczanin
post 01.12.2006 - 13:18
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 19
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: WLKP.
Nr użytkownika: 254




Elo mam pytanie do was;] Mianowicie kumpel mi odradza wogole wychodzic z ciala bo mowi ze pozniej sie widzie(tzn on mowie ze widzie) rozne pajaki, weze i inne zwierzeta lub potwroki albo slyszy sie glosy w trakcie dnia albo w nocy gdy spisz:/ Jest to mozliwe?? Bo przegladajac forum i inne stronki nigdzie sie z taka opinia nie spotkalem.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
mavej
post 01.12.2006 - 15:30
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 131
Dołączył: 04.11.2006
Skąd: out of body
Nr użytkownika: 217




@wysoczanin jeśli jesteś zainteresowany OBE to poczytaj o tym a jak bedziesz miał jakieś wątpliwości to pytaj na forum, napewno bardziej Ci to rozjaśni zjawisko którym jest OBE niż rozmowa z twoim kolegą (z całym szacunkiem dla niego) u góry masz linki do porad, tam też znajdują sie e-booki warto poczytać
Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic