Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Kontrola Sesji Forum W Ff
nerhaa
post 17.08.2007 - 01:04
Post #1


Guests








Cat a nie dałoby wydłużyć sesji logowania? Nie wiem jak w innych przeglądarkach ale w FF co chwilę trzeba się logować starczy raptem na godzinkę? Spokojni są ludzie, ale na forum dużo się teraz dzieje i się zerka co jakiś czas;) Chyba, że tylko ja mam tak , to sorki i temat do kasacji, żeby głowy nie zawracał.
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
ldkiler
post 23.08.2007 - 23:03
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




CYTAT(PurpleCat @ 18.08.2007 - 00:22) *
Kwiestia jeszcze ustawień w przeglądarce i samej przeglądarki. Polecam Firefox, na standarodwych ustawieniach powinno działać.


Wszystko mam standardowe. Na innych stronkach mnie zapamiętuje a tu nie.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic