Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Kontrola Sesji Forum W Ff
nerhaa
post 17.08.2007 - 01:04
Post #1


Guests








Cat a nie dałoby wydłużyć sesji logowania? Nie wiem jak w innych przeglądarkach ale w FF co chwilę trzeba się logować starczy raptem na godzinkę? Spokojni są ludzie, ale na forum dużo się teraz dzieje i się zerka co jakiś czas;) Chyba, że tylko ja mam tak , to sorki i temat do kasacji, żeby głowy nie zawracał.
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
paciorek
post 24.08.2007 - 12:16
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 210
Dołączył: 18.11.2006
Skąd: Wrzesnia
Nr użytkownika: 229




Mam taki sam problem tyle, że ja korzystam z opery.

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic