Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Jak to jest?
Backslider
post 04.12.2006 - 14:52
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 04.12.2006
Nr użytkownika: 260




Mam bardzo wazne pytanie i licze na wasza odpowiedz.

Otoż, czy w astralu mozna sie ubrac? jest sie nagim? czy jest sie w tym ubraniu w jakim wchodzi sie do astralu?

Bardzo prosze o odpowiedz

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
ozzy
post 04.12.2006 - 15:04
Post #2

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 14
Dołączył: 26.11.2006
Nr użytkownika: 237




nie byłem jeszcze w astralu ale jest chyba tak, że jak siebie wyobrazisz taki będziesz (np. wyobrazisz sobie że jesteś lwem to będziesz wyglądał jak lew). tyle że chyba dużo łatwiej sobie wyobrażać samego siebie niż inne stworzenia :P chodzi o naszą pamięć do własnego ciała.


jeśli jest inaczej to mnie poprawcie.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic