Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Jak to jest?
Backslider
post 04.12.2006 - 14:52
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 04.12.2006
Nr użytkownika: 260




Mam bardzo wazne pytanie i licze na wasza odpowiedz.

Otoż, czy w astralu mozna sie ubrac? jest sie nagim? czy jest sie w tym ubraniu w jakim wchodzi sie do astralu?

Bardzo prosze o odpowiedz

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Hubert:)
post 04.12.2006 - 16:14
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 66
Dołączył: 19.11.2006
Skąd: Zakopane
Nr użytkownika: 231




Ja mam takie pytanko. Jak to wogóle jest, znajdowac się w astralu? Co się czuje, jak widzą oczy? Czy świat jest taki jak w realu? Można czuć smak i zapach?
Nie wiem czy to możliwe ale chyba otworzyłem astralne oczy... było to wieczorem i wszystko było na swoim miejscu, tyle że tak jakby falowało, kolory były wyraźniejsze i nie wiem czy to efekt zmęczenia czy raczej świat astralny? Zna ktoś odpowiedź? :/
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic