Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Jak to jest?
Backslider
post 04.12.2006 - 14:52
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 04.12.2006
Nr użytkownika: 260




Mam bardzo wazne pytanie i licze na wasza odpowiedz.

Otoż, czy w astralu mozna sie ubrac? jest sie nagim? czy jest sie w tym ubraniu w jakim wchodzi sie do astralu?

Bardzo prosze o odpowiedz

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Lukasz
post 04.12.2006 - 16:46
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76




nie odpowiem ci na pytania odnoscie astrala bo powinienes sam zadbac jaknajlepiej o swoja wiedze teoretyczna, na stronie sa zawarte niemal ze wszystki info, teoretyczne i opisujace praktyke. ak wiec zapraszam na sam pierw do lektury.

"Otoż, czy w astralu mozna sie ubrac? jest sie nagim? czy jest sie w tym ubraniu w jakim wchodzi sie do astralu?"

Tak jak napisal ozzy, w astralu nie przyjmujesz postaci czlowieka (chyba ze ebdziesz chcial) mysle ze jestes tam istota zlozona z energi, ktora nie posiada krztaltu jednakze mozna ten krztalt sobie przyswoic, np by wyrosla ci reka, badz inna czesc twojego ciala foizycznego.
Lub upodobnic sioe do kogos/czegos.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic