Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Na Ch*j Nam Oobe?, skoro i tak pomrzemy
Ketrab
post 30.08.2007 - 18:08
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




Tak jak w temacie(?)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Angello
post 30.08.2007 - 18:55
Post #2


Guests








Przede wszystkim żeby znaleźć jakiś cel istnienia (nie mylić z życiem na ziemi, bo to tylko etap). Nie chce marnować energii na 'wyścig szczurów', więc pomyślałem, że poszukam już teraz odpowiedzi: "Na jaką cholerę ta cała szopka?"

Oprócz tego jeszcze kilka mniej znaczącym powodów związanych z ziemskim życiem.

CYTAT(Kuba32)
A co do Ciebie Bobek to muszę Cię uświadomić, że OOBE nie rozwija nas duchowo.

Któraś ze wschodnich kultur twierdzi, że LD/OBE rozwija 10x szybciej niż medytacja. Jeśli ktoś nie potrafi wykorzystać tego do rozwoju to już tylko jego problem. Osobiście uważam, że można się rozwijać choćby przez pracę w ogródku czy tam cokolwiek innego.
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic