Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Jak to jest?
Backslider
post 04.12.2006 - 14:52
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 04.12.2006
Nr użytkownika: 260




Mam bardzo wazne pytanie i licze na wasza odpowiedz.

Otoż, czy w astralu mozna sie ubrac? jest sie nagim? czy jest sie w tym ubraniu w jakim wchodzi sie do astralu?

Bardzo prosze o odpowiedz

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
pieczywo
post 05.12.2006 - 14:51
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




Jesli chodzi o ubranie nigdy nie zwracam uwagi czy je mam... jest to malo istotna kwestia.
Mozesz zachorowac na schizofrenie lub miec uraz psychiczny, uwazam ze wszystko jest mozliwe, ale watpie czy Twoi opiekunowie "pozwoliliby" Ci na wyjscie skoro wiedzieliby, ze moze ono wywolac jakies negatywne skutki w psyche. Do wyjscia musisz byc odpowiednio nastawiony, przedewszystkim nie traktowac tego wielce powaznie.
Jak przełamac lęk?
ojoj trzeba byloby caly artykul o tym napisac. Uswiadom sobie, ze leku nie ma, lek to tylko slowo, lek to tylko niewidzialna bariera, lek pojawia sie w wyobrazni to nie jest nic fizycznego... lek jest w Tobie i nikt inny sie go za ciebie nie pozbedzie, zreszta nie ma sie czego pozbywac, po prostu o tym nie mysl :P
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic