|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Posty w temacie
Hunter NO to Gratulacjie!!!;-) 05.12.2006 - 20:43 Karakan Tak, pierwsze wibracje zapamiętasz na bardzo dłu... 05.12.2006 - 21:14![]() Zbyszek Zbierajac energie pare razy sie o malo nie zapali... 07.12.2006 - 14:33 SadaM Ja mam pytanie odnośnie tego kiedy przychodzą ow... 05.12.2006 - 22:16 Lukasz mi wibracje pjawiaja sie po krotkich snach (utrata... 05.12.2006 - 22:27 pieczywo CYTATwtedy kiedy po prostu leżemy i próbujemy ni... 06.12.2006 - 20:54 SadaM Aha, no to powiedz mi jeszcze pieczywo, po jakim m... 06.12.2006 - 21:52 Discoverer CYTAT(SadaM @ 05.12.2006 - 23:16) Ja... 06.12.2006 - 23:05 Merfiuso Chciałbym opisać swoje wibracje.
Jak byłem m... 09.12.2006 - 12:06 Błażej Yo Sadam
co to za metoda (4+1) ??
opisz ja dziek... 10.12.2006 - 23:12 Raziel Błażej no co ty nie znasz jej jeszcze???
... 11.12.2006 - 00:17 SadaM Dodam tylko, że chodzi o to, żeby rozbudzić umy... 11.12.2006 - 17:35 Błażej aha:D
znam ja ale nie znalem tej nazwy xD
Pozdro 4... 11.12.2006 - 21:51 pieczywo SadaM:
na wibracje czekam ok. godziny, nieraz kroc... 13.12.2006 - 13:28 SadaM pieczywo, jeszcze zapytam się: Ile ćwiczyłeś z... 13.12.2006 - 13:40 pieczywo pierwsze swiadome... po dwoch tygodniach cwiczen, ... 13.12.2006 - 14:11 BiSkitZ Nie wiedzialem ze cos takiego istnieje.Nie wiem cz... 15.12.2006 - 17:18 OOOOOOO CYTAT(Kapcio @ 05.12.2006 - 19:13) W... 30.12.2007 - 15:01
| |||||||||||||