Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Jak to jest?
Backslider
post 04.12.2006 - 14:52
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 04.12.2006
Nr użytkownika: 260




Mam bardzo wazne pytanie i licze na wasza odpowiedz.

Otoż, czy w astralu mozna sie ubrac? jest sie nagim? czy jest sie w tym ubraniu w jakim wchodzi sie do astralu?

Bardzo prosze o odpowiedz

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Hubert:)
post 05.12.2006 - 21:51
Post #2

Członek Rodziny
Grupa: Podróżnicy
******
Postów: 66
Dołączył: 19.11.2006
Skąd: Zakopane
Nr użytkownika: 231




Dzieki :) takie odpowiedzi mnie satysfakcjonują :) dopiero zaczęłem czytać właśnie "Podróże poza ciałem" i jak narazie książka super!
Odnośnie strachu to to jest jak dla mnie trudna bariera ale staram sie za każdym razem ją przełamywać....
Pierwszy raz gdy spróbowalem wywołać OOBE, to było straszne.... i powiedziałem sobie "nigdy więcej". Dostałem wibracji które były nawet przyjemne dopóki poczułem że się nasilają i nie mogłem poruszyć ręką, serce czułem poprostu w gardle, paraliż a do tego ten dźwięk.... jakby pisk i startujący samolot...
No ale spróbowałem jeszcze raz... :) dalej jest lekki lęk ale nie tak jak za pierwszym razem :)

A swoją drogą; czy to jakieś anomalia że za pierwszym razem poczułem wibracje i paraliż? I ten dźwięk?

Pozdrowionka
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic