Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Jak to jest?
Backslider
post 04.12.2006 - 14:52
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 04.12.2006
Nr użytkownika: 260




Mam bardzo wazne pytanie i licze na wasza odpowiedz.

Otoż, czy w astralu mozna sie ubrac? jest sie nagim? czy jest sie w tym ubraniu w jakim wchodzi sie do astralu?

Bardzo prosze o odpowiedz

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
SadaM
post 05.12.2006 - 22:20
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 190
Dołączył: 04.10.2006
Nr użytkownika: 127




Podobno tylko głupiec niczego się nie boi. U mnie jest jakoś inaczej. Nigdy nie miałem bariery strachu przed oobe. Jest wiele rzeczy, których boję się bardziej. Mimo iż nie odczuwam lęku, to nie doświadczyłem jeszcze oobe (świadomie). Co w takim razie jest nie tak?
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic