Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Jak to jest?
Backslider
post 04.12.2006 - 14:52
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 04.12.2006
Nr użytkownika: 260




Mam bardzo wazne pytanie i licze na wasza odpowiedz.

Otoż, czy w astralu mozna sie ubrac? jest sie nagim? czy jest sie w tym ubraniu w jakim wchodzi sie do astralu?

Bardzo prosze o odpowiedz

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
VegOo.
post 07.12.2006 - 17:45
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 55
Dołączył: 03.12.2006
Nr użytkownika: 258




Ja wyszedłem za I razem, co prawda na może 2sek, ale udało sie. Przy nastepnych próbach już nie poszło tak łatwo, ale za to dosyć szybko, od mometu położenia sie, osiągam wibracje. Moim skromnym zdaniem, ten Twój strach spowodowany jest wibracjami. Wibracje jest to zwykły i naturalny proces przy próbie oobe, czesto towarzyszą temu hipnagogie- dźwiek, najczesciej jest to pisk (bardzo rozprasza). Nie ma sie czego bać ponieważ później możesz jedynie żałować, że przerwałeś te czynność. Poprostu staraj sie o tym nie myśleć.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic