Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Jak to jest?
Backslider
post 04.12.2006 - 14:52
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 04.12.2006
Nr użytkownika: 260




Mam bardzo wazne pytanie i licze na wasza odpowiedz.

Otoż, czy w astralu mozna sie ubrac? jest sie nagim? czy jest sie w tym ubraniu w jakim wchodzi sie do astralu?

Bardzo prosze o odpowiedz

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Lukasz
post 07.12.2006 - 19:23
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Adept OOBE Kurs: 05-19.10.2006
*******
Postów: 335
Dołączył: 14.09.2006
Skąd: Piaseczno (Koło Waw.)
Nr użytkownika: 76




VergOo. Masz racje, ale co innego to wiedziec a co innego miec to w podswiadomosci. Mysle ze jak sie tego nie przezyje to twoja podswiadomosc, bedzie cie bezwolnie hamowac przed tym.

Moja rada (tak bylo tez ze mna) Jezeli pojawial sie strach to zaczynalem sie z niego smiac (oczywiscie w duszy/myslach) mowilem ze jest falszywy, ze jest wymyslony tylko prze zemnie i nie ma sie czego bac. Po kilku takich doswiadczeniach i takich operacjach to 'hamowanie' ustalo i te doswiadczenia przyjmowalem ze spokojem.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic