Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Robimy Wybory!, ankieta ludziska wbijac i głosować :P
WYBORY
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 32
Goście nie mogą głosować 
ptasiek
post 05.09.2007 - 16:58
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 340
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1735




No właśnie. Sprawdźmy, kto ma u was największe poparcie...
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
amen
post 05.09.2007 - 22:22
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 332
Dołączył: 12.07.2007
Nr użytkownika: 1505




CYTAT(twistoid @ 05.09.2007 - 21:51) *
Hehe Amen a co ja ma jakiś wybór? W tej akurat sytuacji mam i korzystam z niego umywam rączki od tych zboczeńców.Jak można chcieć władać człowiekiem...

No pewnie, że masz wybór i to czynisz:) Ja mam również i całkiem spokojnie oddaję głos na UPR i Janusza Korwin-Mikke (mając gdzieś to, czy się marnuje) a polityków tak jak i ludzi staram się nie oceniać bo są produktem rzeczywistości. Mi by się też nie chciało rządzić ludźmi nawiasem mówiąc:)

CYTAT(SORROW @ 05.09.2007 - 23:13) *
Kiedyś to była Polska Partia Przyjaciół Piwa , później skauci piwni ...ech te czasy .Ręka w górę który user je pamięta??? ...tak myślałem ,tylko ja , Zbyszek i Darek :)

A o mnie zapomniałeś??:)
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- ptasior   Robimy Wybory!   05.09.2007 - 16:58
- - Kuba32   a gdzie jest ĘĄ?   05.09.2007 - 17:55
- - Artur_flyer   Właśnie jak głosować to na ĘĄ, wszyscy inni ...   05.09.2007 - 18:04
- - kamglow   swój głos oddalem na ***, ponieważ oni odmieni�...   05.09.2007 - 18:09
- - VVi   proponuję dorzucić partię OBE, 99% głosów bę...   05.09.2007 - 18:11
- - Conchita   Pytania są tendencyjne: brak opcji - nie bedę g�...   05.09.2007 - 19:05
- - twistoid   Cała ta polityka to cyrk nie wart uwagi.Nie ide g...   05.09.2007 - 19:15
- - Slothia   Po co w ogóle te wszystkie partie są....   05.09.2007 - 19:36
- - amen   Z drugiej strony nie przywiązując zbytnio uwagi ...   05.09.2007 - 20:19
- - Angello   Jak to ma jeden z moich znajomych w opisie.. Szczy...   05.09.2007 - 20:23
- - twistoid   Hehe Amen a co ja ma jakiś wybór? W tej akurat ...   05.09.2007 - 20:51
- - SORROW   Kiedyś to była Polska Partia Przyjaciół Piwa ...   05.09.2007 - 22:13
- - silverek84   Na nikogo. Oni wszyscy są po tych samych pieniąd...   05.09.2007 - 22:44
|- - silverek84   Proszę moderatora o skasowanie tego posta. Wystą...   05.09.2007 - 22:48
- - Artur_flyer   KODZ resztą polecam książkę Misja Michel'a...   05.09.2007 - 23:23
- - daywalker   Jeżeli była by taka możliwość to ja chętnie ...   06.09.2007 - 00:02
- - kamil   ppp ja pamietam . no to ZDRÓWKO   06.09.2007 - 14:37
- - kamil   PPPP ja pamietam . no to ZDRÓWKO UPS DWA RAZY WES...   06.09.2007 - 14:37
- - twistoid   Jakby był remake PPPP to bym chyba poszedl glosow...   06.09.2007 - 14:39
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic