Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Jak to jest?
Backslider
post 04.12.2006 - 14:52
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 5
Dołączył: 04.12.2006
Nr użytkownika: 260




Mam bardzo wazne pytanie i licze na wasza odpowiedz.

Otoż, czy w astralu mozna sie ubrac? jest sie nagim? czy jest sie w tym ubraniu w jakim wchodzi sie do astralu?

Bardzo prosze o odpowiedz

Pozdrawiam
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
VegOo.
post 07.12.2006 - 23:12
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 55
Dołączył: 03.12.2006
Nr użytkownika: 258




"VergOo. Masz racje, ale co innego to wiedziec a co innego miec to w podswiadomosci. Mysle ze jak sie tego nie przezyje to twoja podswiadomosc, bedzie cie bezwolnie hamowac przed tym." Oczywiście zgadzam sie z tym. Najpierw trzeba przezyć, żeby wiedzieć z czym ma sie do czynienia, tylko powiedziałem, że wibracje nie są groźne oraz, że nie ma powodu do strachu. Może z tą wiadomością łatwiej Hubert pozbądzie sie tego nie miłego uczucia, a to, że mu poradziłem, żeby nie myślał o tym strachu to chyba dobrze?

pozdrawiam.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic