|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
ptasior Robimy Wybory! 05.09.2007 - 16:58 Kuba32 a gdzie jest ĘĄ? 05.09.2007 - 17:55 Artur_flyer Właśnie jak głosować to na ĘĄ, wszyscy inni ... 05.09.2007 - 18:04 kamglow swój głos oddalem na ***, ponieważ oni odmieni�... 05.09.2007 - 18:09 VVi proponuję dorzucić partię OBE, 99% głosów bę... 05.09.2007 - 18:11 Conchita Pytania są tendencyjne: brak opcji - nie bedę g�... 05.09.2007 - 19:05 twistoid Cała ta polityka to cyrk nie wart uwagi.Nie ide g... 05.09.2007 - 19:15 Slothia Po co w ogóle te wszystkie partie są.... 05.09.2007 - 19:36 amen Z drugiej strony nie przywiązując zbytnio uwagi ... 05.09.2007 - 20:19 Angello Jak to ma jeden z moich znajomych w opisie..
Szczy... 05.09.2007 - 20:23 twistoid Hehe Amen a co ja ma jakiś wybór? W tej akurat ... 05.09.2007 - 20:51 SORROW Kiedyś to była Polska Partia Przyjaciół Piwa ... 05.09.2007 - 22:13 amen CYTAT(twistoid @ 05.09.2007 - 21:51)... 05.09.2007 - 22:22![]() silverek84 Proszę moderatora o skasowanie tego posta. Wystą... 05.09.2007 - 22:48 Artur_flyer KODZ resztą polecam książkę Misja Michel'a... 05.09.2007 - 23:23 daywalker Jeżeli była by taka możliwość to ja chętnie ... 06.09.2007 - 00:02 kamil ppp ja pamietam . no to ZDRÓWKO 06.09.2007 - 14:37 kamil PPPP ja pamietam . no to ZDRÓWKO
UPS DWA RAZY WES... 06.09.2007 - 14:37 twistoid Jakby był remake PPPP to bym chyba poszedl glosow... 06.09.2007 - 14:39
| |||||||||||||||||||||||