Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Robimy Wybory!, ankieta ludziska wbijac i głosować :P
WYBORY
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 32
Goście nie mogą głosować 
ptasiek
post 05.09.2007 - 16:58
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 340
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1735




No właśnie. Sprawdźmy, kto ma u was największe poparcie...
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
silverek84
post 05.09.2007 - 22:44
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Na nikogo. Oni wszyscy są po tych samych pieniądzach. Wogóle partie to jakieś totalne nieporozumienie. Powinni wybrać tylko garstkę zaufanych ludzi którzy kierują się dobrem obywatela a nie pieniędzmi. A tak wogóle to powinni im zmniejszyć pensję do np. 2000 zł brutto oraz zlikwidować te pieprzone, diety, dodatki, immunitety itp. Z resztą polecam książkę Misja Michel'a Desmarquet'a http://www.thiaoouba.com/misja.pdf. Jest tam wiele odpowiedzi na nurtujące nas pytania. A na dokładkę Wolną Wolę Tomasza Chałko... Peace & Love... :)


Amen z tym Korwinem-Mikke to dobry pomysł. On jest naprawdę inteligentnym człowiekiem z masą dobrych pomysłów lecz jego partia niestety nie ma szans w porównaniu do PO czy PISU.
Profile CardPM
+Quote Post
silverek84
post 05.09.2007 - 22:48
Post #3

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Proszę moderatora o skasowanie tego posta. Wystąpiła mała pomyłka i napisał się podwójnie. :)
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- ptasior   Robimy Wybory!   05.09.2007 - 16:58
- - Kuba32   a gdzie jest ĘĄ?   05.09.2007 - 17:55
- - Artur_flyer   Właśnie jak głosować to na ĘĄ, wszyscy inni ...   05.09.2007 - 18:04
- - kamglow   swój głos oddalem na ***, ponieważ oni odmieni�...   05.09.2007 - 18:09
- - VVi   proponuję dorzucić partię OBE, 99% głosów bę...   05.09.2007 - 18:11
- - Conchita   Pytania są tendencyjne: brak opcji - nie bedę g�...   05.09.2007 - 19:05
- - twistoid   Cała ta polityka to cyrk nie wart uwagi.Nie ide g...   05.09.2007 - 19:15
- - Slothia   Po co w ogóle te wszystkie partie są....   05.09.2007 - 19:36
- - amen   Z drugiej strony nie przywiązując zbytnio uwagi ...   05.09.2007 - 20:19
- - Angello   Jak to ma jeden z moich znajomych w opisie.. Szczy...   05.09.2007 - 20:23
- - twistoid   Hehe Amen a co ja ma jakiś wybór? W tej akurat ...   05.09.2007 - 20:51
- - SORROW   Kiedyś to była Polska Partia Przyjaciół Piwa ...   05.09.2007 - 22:13
- - amen   CYTAT(twistoid @ 05.09.2007 - 21:51)...   05.09.2007 - 22:22
- - Artur_flyer   KODZ resztą polecam książkę Misja Michel'a...   05.09.2007 - 23:23
- - daywalker   Jeżeli była by taka możliwość to ja chętnie ...   06.09.2007 - 00:02
- - kamil   ppp ja pamietam . no to ZDRÓWKO   06.09.2007 - 14:37
- - kamil   PPPP ja pamietam . no to ZDRÓWKO UPS DWA RAZY WES...   06.09.2007 - 14:37
- - twistoid   Jakby był remake PPPP to bym chyba poszedl glosow...   06.09.2007 - 14:39
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic