Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Robimy Wybory!, ankieta ludziska wbijac i głosować :P
WYBORY
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 32
Goście nie mogą głosować 
ptasiek
post 05.09.2007 - 16:58
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 340
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1735




No właśnie. Sprawdźmy, kto ma u was największe poparcie...
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
daywalker
post 06.09.2007 - 00:02
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Jeżeli była by taka możliwość to ja chętnie zagłosował bym na III Rzeszę oraz Hitlera ukrywającego się na anktartydzie. Ten pomysł nie jest chyba mniej poważny od głosu oddanego na PiS?
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- ptasior   Robimy Wybory!   05.09.2007 - 16:58
- - Kuba32   a gdzie jest ĘĄ?   05.09.2007 - 17:55
- - Artur_flyer   Właśnie jak głosować to na ĘĄ, wszyscy inni ...   05.09.2007 - 18:04
- - kamglow   swój głos oddalem na ***, ponieważ oni odmieni�...   05.09.2007 - 18:09
- - VVi   proponuję dorzucić partię OBE, 99% głosów bę...   05.09.2007 - 18:11
- - Conchita   Pytania są tendencyjne: brak opcji - nie bedę g�...   05.09.2007 - 19:05
- - twistoid   Cała ta polityka to cyrk nie wart uwagi.Nie ide g...   05.09.2007 - 19:15
- - Slothia   Po co w ogóle te wszystkie partie są....   05.09.2007 - 19:36
- - amen   Z drugiej strony nie przywiązując zbytnio uwagi ...   05.09.2007 - 20:19
- - Angello   Jak to ma jeden z moich znajomych w opisie.. Szczy...   05.09.2007 - 20:23
- - twistoid   Hehe Amen a co ja ma jakiś wybór? W tej akurat ...   05.09.2007 - 20:51
- - SORROW   Kiedyś to była Polska Partia Przyjaciół Piwa ...   05.09.2007 - 22:13
- - amen   CYTAT(twistoid @ 05.09.2007 - 21:51)...   05.09.2007 - 22:22
- - silverek84   Na nikogo. Oni wszyscy są po tych samych pieniąd...   05.09.2007 - 22:44
|- - silverek84   Proszę moderatora o skasowanie tego posta. Wystą...   05.09.2007 - 22:48
- - Artur_flyer   KODZ resztą polecam książkę Misja Michel'a...   05.09.2007 - 23:23
- - kamil   ppp ja pamietam . no to ZDRÓWKO   06.09.2007 - 14:37
- - kamil   PPPP ja pamietam . no to ZDRÓWKO UPS DWA RAZY WES...   06.09.2007 - 14:37
- - twistoid   Jakby był remake PPPP to bym chyba poszedl glosow...   06.09.2007 - 14:39
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic