Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Robimy Wybory!, ankieta ludziska wbijac i głosować :P
WYBORY
Nie możesz zobaczyć wyniku ankiety zanim nie zagłosujesz. Zaloguj się i zagłosuj, aby zobaczyć wynik.
Suma głosów: 32
Goście nie mogą głosować 
ptasiek
post 05.09.2007 - 16:58
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 340
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1735




No właśnie. Sprawdźmy, kto ma u was największe poparcie...
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
twistoid
post 06.09.2007 - 14:39
Post #2

http://demotywatory.pl/762
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 3727
Dołączył: 14.07.2007
Skąd: .
Nr użytkownika: 1525




Jakby był remake PPPP to bym chyba poszedl glosowac haha
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- ptasior   Robimy Wybory!   05.09.2007 - 16:58
- - Kuba32   a gdzie jest ĘĄ?   05.09.2007 - 17:55
- - Artur_flyer   Właśnie jak głosować to na ĘĄ, wszyscy inni ...   05.09.2007 - 18:04
- - kamglow   swój głos oddalem na ***, ponieważ oni odmieni�...   05.09.2007 - 18:09
- - VVi   proponuję dorzucić partię OBE, 99% głosów bę...   05.09.2007 - 18:11
- - Conchita   Pytania są tendencyjne: brak opcji - nie bedę g�...   05.09.2007 - 19:05
- - twistoid   Cała ta polityka to cyrk nie wart uwagi.Nie ide g...   05.09.2007 - 19:15
- - Slothia   Po co w ogóle te wszystkie partie są....   05.09.2007 - 19:36
- - amen   Z drugiej strony nie przywiązując zbytnio uwagi ...   05.09.2007 - 20:19
- - Angello   Jak to ma jeden z moich znajomych w opisie.. Szczy...   05.09.2007 - 20:23
- - twistoid   Hehe Amen a co ja ma jakiś wybór? W tej akurat ...   05.09.2007 - 20:51
- - SORROW   Kiedyś to była Polska Partia Przyjaciół Piwa ...   05.09.2007 - 22:13
- - amen   CYTAT(twistoid @ 05.09.2007 - 21:51)...   05.09.2007 - 22:22
- - silverek84   Na nikogo. Oni wszyscy są po tych samych pieniąd...   05.09.2007 - 22:44
|- - silverek84   Proszę moderatora o skasowanie tego posta. Wystą...   05.09.2007 - 22:48
- - Artur_flyer   KODZ resztą polecam książkę Misja Michel'a...   05.09.2007 - 23:23
- - daywalker   Jeżeli była by taka możliwość to ja chętnie ...   06.09.2007 - 00:02
- - kamil   ppp ja pamietam . no to ZDRÓWKO   06.09.2007 - 14:37
- - kamil   PPPP ja pamietam . no to ZDRÓWKO UPS DWA RAZY WES...   06.09.2007 - 14:37
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic