Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Uczenie Sie W Astralu
Ferenczy
post 06.09.2007 - 19:53
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 167
Dołączył: 10.08.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 1753




Mi jeszcze się nie udało wyjść z ciała wiec nie mogę tego sprawdzić ;] ale jeżeli ktoś umie wyjść to może sprawdzić czy może się nauczyć czegoś np. jakiegoś tekstu na pamięć albo coś podobnego:D

A jak ktoś już to próbował to niech powie czy mu się udało;]
Pozdro
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Draq
post 06.09.2007 - 20:14
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 464
Dołączył: 09.11.2006
Nr użytkownika: 221




Probowałem z wierszem już i przyznam że pomaga :). Najlepiej mi było się uczyć albo na płytkiej "fazie", albo jak już byłem bardzo "głęboko", ta pośrednia cześć jest najgorsza. Kiedyś w oobe często grałem na fortepianie, jako ze bardzo podobała mi się sonata światła księżycowego, to grałem właśnie owy utwór. Po oobe po paru dniach nauka na klawiszach tej muzyki zabrała mi zaledwie 2-3 dni + szlifowanie (nie wiem czy dużo czy mało, bo sie nie znam xD), wcześniej nic nie miałem wspólnego z grą na klawiszach, jedynie sam coś tam sie ucze ;).
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Ferenczy   Uczenie Sie W Astralu   06.09.2007 - 19:53
- - anula   Można się uczyć wszytskiego, czego dusza zaprag...   06.09.2007 - 20:11
- - anula   CYTATPo oobe po paru dniach nauka na klawiszach te...   06.09.2007 - 20:25
- - liber   a czy próbował ktoś czegoś z akrobatyki w POZA...   06.09.2007 - 20:31
- - zerk   Ostatnio też o tym myślałem, czy, co i ile moż...   06.09.2007 - 20:40
- - daywalker   Myślę że dobrym na to przykładem będzie nauka...   06.09.2007 - 23:59
- - Ferenczy   ale czy bedzie mozliwe cos takiego że bede mugl s...   07.09.2007 - 13:00
|- - anula   CYTAT(Ferenczy @ 07.09.2007 - 14:00)...   07.09.2007 - 13:22
- - Ferenczy   no ale nie przeczytalem:D a tak wogule gdzie ja ma...   07.09.2007 - 14:19
- - Draq   Ostatnio w gdy dość byłem dostrojony do fizyczn...   07.09.2007 - 14:47
- - Mishah   CYTAT(Draq @ 07.09.2007 - 15:47) Ost...   07.09.2007 - 16:24
- - Ketrab   W astralu nauczyłem się wyskakiwac przez okno be...   08.09.2007 - 14:19
|- - zerk   CYTAT(Ketrab @ 08.09.2007 - 15:19) U...   08.09.2007 - 16:17
- - amen   a czy potrzebujesz wierzyć w powietrze? Nie, po p...   08.09.2007 - 16:48
|- - zerk   CYTAT(amen @ 08.09.2007 - 17:48) a c...   08.09.2007 - 17:03
|- - Solen   CYTATa czy potrzebujesz wierzyć w powietrze? Nie,...   08.09.2007 - 18:02
- - dragon1   Mi by sie przydalo poduczuczyc niemieckiego w astr...   08.09.2007 - 16:57
- - Ketrab   (O_o) widze że moje zdanie wywarło na niektóryc...   08.09.2007 - 19:31
- - Ferenczy   tak sie troche rozpisaliscie ale dalej nie wiem cz...   08.09.2007 - 19:51
3 Stron V   1 2 3 >


Go to the top of the page
Start new topic