Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Uczenie Sie W Astralu
Ferenczy
post 06.09.2007 - 19:53
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 167
Dołączył: 10.08.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 1753




Mi jeszcze się nie udało wyjść z ciała wiec nie mogę tego sprawdzić ;] ale jeżeli ktoś umie wyjść to może sprawdzić czy może się nauczyć czegoś np. jakiegoś tekstu na pamięć albo coś podobnego:D

A jak ktoś już to próbował to niech powie czy mu się udało;]
Pozdro
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
daywalker
post 06.09.2007 - 23:59
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




Myślę że dobrym na to przykładem będzie nauka Darka salta w tył:). Praktyki zaczęły się w astralu, następnie w ŚF z wykonaniem tej ewolucji nie miał już żadnych problemów:).
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Ferenczy   Uczenie Sie W Astralu   06.09.2007 - 19:53
- - anula   Można się uczyć wszytskiego, czego dusza zaprag...   06.09.2007 - 20:11
- - Draq   Probowałem z wierszem już i przyznam że pomaga ...   06.09.2007 - 20:14
- - anula   CYTATPo oobe po paru dniach nauka na klawiszach te...   06.09.2007 - 20:25
- - liber   a czy próbował ktoś czegoś z akrobatyki w POZA...   06.09.2007 - 20:31
- - zerk   Ostatnio też o tym myślałem, czy, co i ile moż...   06.09.2007 - 20:40
- - Ferenczy   ale czy bedzie mozliwe cos takiego że bede mugl s...   07.09.2007 - 13:00
|- - anula   CYTAT(Ferenczy @ 07.09.2007 - 14:00)...   07.09.2007 - 13:22
- - Ferenczy   no ale nie przeczytalem:D a tak wogule gdzie ja ma...   07.09.2007 - 14:19
- - Draq   Ostatnio w gdy dość byłem dostrojony do fizyczn...   07.09.2007 - 14:47
- - Mishah   CYTAT(Draq @ 07.09.2007 - 15:47) Ost...   07.09.2007 - 16:24
- - Ketrab   W astralu nauczyłem się wyskakiwac przez okno be...   08.09.2007 - 14:19
|- - zerk   CYTAT(Ketrab @ 08.09.2007 - 15:19) U...   08.09.2007 - 16:17
- - amen   a czy potrzebujesz wierzyć w powietrze? Nie, po p...   08.09.2007 - 16:48
|- - zerk   CYTAT(amen @ 08.09.2007 - 17:48) a c...   08.09.2007 - 17:03
|- - Solen   CYTATa czy potrzebujesz wierzyć w powietrze? Nie,...   08.09.2007 - 18:02
- - dragon1   Mi by sie przydalo poduczuczyc niemieckiego w astr...   08.09.2007 - 16:57
- - Ketrab   (O_o) widze że moje zdanie wywarło na niektóryc...   08.09.2007 - 19:31
- - Ferenczy   tak sie troche rozpisaliscie ale dalej nie wiem cz...   08.09.2007 - 19:51
3 Stron V   1 2 3 >


Go to the top of the page
Start new topic