Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Uczenie Sie W Astralu
Ferenczy
post 06.09.2007 - 19:53
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 167
Dołączył: 10.08.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 1753




Mi jeszcze się nie udało wyjść z ciała wiec nie mogę tego sprawdzić ;] ale jeżeli ktoś umie wyjść to może sprawdzić czy może się nauczyć czegoś np. jakiegoś tekstu na pamięć albo coś podobnego:D

A jak ktoś już to próbował to niech powie czy mu się udało;]
Pozdro
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Mishah
post 07.09.2007 - 16:24
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 05.08.2007
Nr użytkownika: 1704




CYTAT(Draq @ 07.09.2007 - 15:47) *
Ostatnio w gdy dość byłem dostrojony do fizyczności, to probowałem kopnięcie 720 i 540 hehe. Mishah wie o co chodzi :D. Jak się obracałem szybko to obraz leciutko się zamazywał, jak stanąłem było ok. Teraz nie boje się wykonywać tych kopnięć w realu, w oobe zwalczyłem ten strach :).

Ja próbowałem robić salto w tył (udane), robić gwiazdę, rundaka, chodzić na rękach i o ile potrafię to zrobić bez problemu na jawie to w poza muszę przyznać, że cienko to wychodzi. Próbowałem z powodzeniem powtórzyć znane mi z reala kopnięcia. Za to w POZA mam parę umiejętności, które nie przenoszą się na reala np. w POZA jestem niesamowitym tancerzem, to co w tańcu z gwiazdami to straszna amatorszczyzna :), za to w rzeczywistości mam drewniane ucho i nie czuję rytmu. Więc to, że jestem mistrzem tańca w OOBE i LD nie przekłada się na umiejętności TU. Ale kurde to jest jakieś niesamowite, TAM kiedy zaczynam tańczyć to coś we mnie wstępuje i powiedzenie, że "coś mnie wyraża" które normalnie strasznie mnie śmieszy, doskonale ilustruje to co się ze mną wtedy dzieje. Tyle z mojej strony o nauce w POZA.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Ferenczy   Uczenie Sie W Astralu   06.09.2007 - 19:53
- - anula   Można się uczyć wszytskiego, czego dusza zaprag...   06.09.2007 - 20:11
- - Draq   Probowałem z wierszem już i przyznam że pomaga ...   06.09.2007 - 20:14
- - anula   CYTATPo oobe po paru dniach nauka na klawiszach te...   06.09.2007 - 20:25
- - liber   a czy próbował ktoś czegoś z akrobatyki w POZA...   06.09.2007 - 20:31
- - zerk   Ostatnio też o tym myślałem, czy, co i ile moż...   06.09.2007 - 20:40
- - daywalker   Myślę że dobrym na to przykładem będzie nauka...   06.09.2007 - 23:59
- - Ferenczy   ale czy bedzie mozliwe cos takiego że bede mugl s...   07.09.2007 - 13:00
|- - anula   CYTAT(Ferenczy @ 07.09.2007 - 14:00)...   07.09.2007 - 13:22
- - Ferenczy   no ale nie przeczytalem:D a tak wogule gdzie ja ma...   07.09.2007 - 14:19
- - Draq   Ostatnio w gdy dość byłem dostrojony do fizyczn...   07.09.2007 - 14:47
- - Ketrab   W astralu nauczyłem się wyskakiwac przez okno be...   08.09.2007 - 14:19
|- - zerk   CYTAT(Ketrab @ 08.09.2007 - 15:19) U...   08.09.2007 - 16:17
- - amen   a czy potrzebujesz wierzyć w powietrze? Nie, po p...   08.09.2007 - 16:48
|- - zerk   CYTAT(amen @ 08.09.2007 - 17:48) a c...   08.09.2007 - 17:03
|- - Solen   CYTATa czy potrzebujesz wierzyć w powietrze? Nie,...   08.09.2007 - 18:02
- - dragon1   Mi by sie przydalo poduczuczyc niemieckiego w astr...   08.09.2007 - 16:57
- - Ketrab   (O_o) widze że moje zdanie wywarło na niektóryc...   08.09.2007 - 19:31
- - Ferenczy   tak sie troche rozpisaliscie ale dalej nie wiem cz...   08.09.2007 - 19:51
3 Stron V   1 2 3 >


Go to the top of the page
Start new topic