|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
dragon1 Masz Czy Nie Masz 07.09.2007 - 20:24 Kuba32 Nie mam :(
Czy masz konika na biegunach? 07.09.2007 - 20:28 ptasior (fajna zabawa:)
Nie.
Słuchasz LINKIN PARK??? 07.09.2007 - 20:28 dragon1 tak
masz włosy na głowie ? ;P 07.09.2007 - 20:33 Marcin181 heh tak xD
depilujesz nogi?? 07.09.2007 - 20:35![]() Ketrab CYTAT(Marcin181 @ 07.09.2007 - 21:35... 07.09.2007 - 20:41 ptasior Wydaje mi się że mam :P
Zadasz teraz mądre pyt... 07.09.2007 - 20:44 twistoid Nie ale mam dwóch ojców.
Czy wiesz ze jesteś zb... 07.09.2007 - 20:47 ptasior nie... (???)
Korzystasz z: fotka.pl ? :)) (mam n... 07.09.2007 - 20:50 Marcin181 tak
wchodzisz na strony porno??? 07.09.2007 - 20:51 bobek_balinek Nie,
a jesteś prawiczkiem? <lol> 07.09.2007 - 20:51 Ketrab CYTAT(Marcin181 @ 07.09.2007 - 21:51... 07.09.2007 - 20:53 ptasior Roman to kobieta bo nie ma wacka...
Wierzysz w to... 07.09.2007 - 21:19 Marcin181 tak.... ale mnie to rybka
wódka czy wino? 07.09.2007 - 21:21 Artur_flyer Soczek, nie pije alkoholu.
Masz miłość? 07.09.2007 - 21:23 Sebastian - RAKIM Już tak
Masz czas? :P 07.09.2007 - 21:29 ptasior tak(2 dni jeszcze bo weekend)
Ile masz lat? 07.09.2007 - 21:31 Artur_flyer Czas nie istnieje.
23
Masz siłę,determinację ... 07.09.2007 - 21:31 daywalker Nie.
Obierasz mandarynki w Egipcie? 07.09.2007 - 21:34
| |||||||||||||||||||||||