Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Wolisz To, Czy Tamto?
...
post 07.09.2007 - 21:02
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 289
Dołączył: 08.08.2007
Nr użytkownika: 1736




Zabawa polegająca na pytaniu w stylu: To, czy tamto...? Np. Niebieski, czy zielony?
Niebieski, bo kojarzy mi się z kolorem nieba... itd. mam nadzieję, że wszyscy załapią o co chodzi. Osoba odpowiada, a potem sama zadaje pytanie.
Więc zaczynam: OOBE, czy LD?
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Artur_flyer
post 07.09.2007 - 21:11
Post #2


Guests








Zdecydowanie z brzybami (tylko co to kurcze jest, nie wiem ale chyba jest dobre hehe)

Ketrab czy kebab?
+Quote Post

Posty w temacie
- Slothia   Wolisz To, Czy Tamto?   07.09.2007 - 21:02
- - Ciesla   Z początku LD, łatwiejsze i przez kilka pierwszy...   07.09.2007 - 21:05
- - twistoid   To i To :* Ok co jest bardziej realne OOBE czy s...   07.09.2007 - 21:06
- - Artur_flyer   Oobe bo jest bardziej realne niż sen. Gadu gadu ...   07.09.2007 - 21:06
|- - Ketrab   CYTAT(Artur_flyer @ 07.09.2007 - 22...   07.09.2007 - 21:09
- - Marcin181   GG Techno czy Rock?   07.09.2007 - 21:07
- - Slothia   Rock - tak po prostu, bardziej mi się podoba Mor...   07.09.2007 - 21:08
- - ptasior   Jezioro. XBOX360 czy PLAYSTATION 3?   07.09.2007 - 21:08
- - Marcin181   ptasior :) Commodore 64 :) Ketrab oczywiście że ...   07.09.2007 - 21:10
- - Artur_flyer   Zdecydowanie z brzybami (tylko co to kurcze jest, ...   07.09.2007 - 21:11
- - Slothia   Ad 1 Pies, tak po prostu Ad 2 Ketrab bo go bardzie...   07.09.2007 - 21:13
- - Sebastian - RAKIM   Gosia :) hehe Michał chyba :D Komputer stacjonar...   07.09.2007 - 21:33
- - ptasior   Romuś, bo my kochamy LIGĘ PiS czy PO?   07.09.2007 - 21:33
- - twistoid   Zemsta ptaka z rozpornego krzaka w skrócie ZPZRK ...   07.09.2007 - 21:37
- - Slothia   Ad.1 Laptop, bo można go zabrać wszędzie Ad.2 S...   07.09.2007 - 21:39
- - ptasior   ŻYCIE, ŻYCIE I JESZCZE RAZ ŻYCIE!!...   07.09.2007 - 21:40
- - Artur_flyer   Sugier Niebo czy piekło?   07.09.2007 - 21:44
- - mati415   ŻYCIE samochód czy rower? ;)   07.09.2007 - 21:47
- - Sebastian - RAKIM   Samochód Golf czy Mazda?   07.09.2007 - 21:48
- - Artur_flyer   Rower edit: GOLF To czy tamto?   07.09.2007 - 21:48
12 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic