Błażej no co ty nie znasz jej jeszcze???
"Technika 4 godziny snu i 1 godzina. przytomności. (4+1)
Technika ta jest techniką stworzoną na podstawie obserwacji nocnego spontanicznego OOBE. Polega ona na naśladowaniu warunków w jakich ono zachodzi. Nastaw budzik na godzinę np. 4:00. Kładziemy się spać o godzinie 00:00 i przez 4 godziny śpimy. Gdy minie 4 godziny i się obudzimy , przez następną godzinę musimy robić coś co nas całkowicie obudzi np. patrzeć przez okno , słuchać radia. Czytać książkę itd. Gdy minie ta jedna godzina , kładziemy się znów do łóżka w pozycji , w której ciężko będzie nam zasnąć a następnie czekaj.
Czekaj aż zacznie się coś dziać czyli np. na wibracje lub hipnagogi. Możesz pomagać sobie podczas tego czekania jedną z wizualizacji."
powyższy text z
http://www.pea.webd.pl/P.S. w sumie nie do mnie było to pytanie ale nie mogłem się powstrzymać :-) sorki Sadam