Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Działające Czaty...
obe_jerry
post 21.06.2007 - 20:16
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 134
Dołączył: 07.04.2007
Nr użytkownika: 881




Dlaczego nie wchodzicie na czat oobe??:> Przecież już działa zarówno ten stary z polczatu jak i TestowyChat. Nie spać!! Wchodzić na czata i nadrabiać to co stracilismy przez ten czas:D Jesli ktos uwaza ze cos stracił :P
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
bobek_balinek
post 28.08.2007 - 18:43
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 225
Dołączył: 30.04.2007
Skąd: Wielki Zawór Dolny
Nr użytkownika: 1039




Jaco! wróciłeś xD ucałuj zezowatą ode mnie xD Mi czaty nie włażą... pasowałoby formata rąbnąć.. xD

A co do testowego czata.. hm... lagi wielkie i defakot to że zribonoy we Flashu strasznie obciążą komputer.... nei jest to sprzyjające rozwiązanie.
Profile CardPM
+Quote Post
PurpleCat
post 07.09.2007 - 22:16
Post #3

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




Już jestem spowrotem. czat flashowy ma tą zaletę że jest bez opłaty miesięcznej za utrzymanie. Wszystkie chaty Javowe (jak Polchat) są płatne miesięcznie. A może znacie jakieś płatne jednorazowo rozwiązanie?
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic