|
oobe.pl |
| Start | Porady
Roberta Monroe |
Porady
Brucea Moena |
Porady
Darka Sugiera |
|
Odpowiedzi
Posty w temacie
Ferenczy Uczenie Sie W Astralu 06.09.2007 - 19:53 anula Można się uczyć wszytskiego, czego dusza zaprag... 06.09.2007 - 20:11 Draq Probowałem z wierszem już i przyznam że pomaga ... 06.09.2007 - 20:14 anula CYTATPo oobe po paru dniach nauka na klawiszach te... 06.09.2007 - 20:25 liber a czy próbował ktoś czegoś z akrobatyki w POZA... 06.09.2007 - 20:31 zerk Ostatnio też o tym myślałem, czy, co i ile moż... 06.09.2007 - 20:40 daywalker Myślę że dobrym na to przykładem będzie nauka... 06.09.2007 - 23:59 Ferenczy ale czy bedzie mozliwe cos takiego że bede mugl s... 07.09.2007 - 13:00![]() anula CYTAT(Ferenczy @ 07.09.2007 - 14:00)... 07.09.2007 - 13:22 Ferenczy no ale nie przeczytalem:D a tak wogule gdzie ja ma... 07.09.2007 - 14:19 Draq Ostatnio w gdy dość byłem dostrojony do fizyczn... 07.09.2007 - 14:47 Mishah CYTAT(Draq @ 07.09.2007 - 15:47) Ost... 07.09.2007 - 16:24 Ketrab W astralu nauczyłem się wyskakiwac przez okno be... 08.09.2007 - 14:19![]() zerk CYTAT(Ketrab @ 08.09.2007 - 15:19) U... 08.09.2007 - 16:17![]() zerk CYTAT(amen @ 08.09.2007 - 17:48) a c... 08.09.2007 - 17:03![]() Solen CYTATa czy potrzebujesz wierzyć w powietrze? Nie,... 08.09.2007 - 18:02 dragon1 Mi by sie przydalo poduczuczyc niemieckiego w astr... 08.09.2007 - 16:57 Ketrab (O_o) widze że moje zdanie wywarło na niektóryc... 08.09.2007 - 19:31 Ferenczy tak sie troche rozpisaliscie ale dalej nie wiem cz... 08.09.2007 - 19:51
| |||||||||||||||||||||||