Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Uczenie Sie W Astralu
Ferenczy
post 06.09.2007 - 19:53
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 167
Dołączył: 10.08.2007
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 1753




Mi jeszcze się nie udało wyjść z ciała wiec nie mogę tego sprawdzić ;] ale jeżeli ktoś umie wyjść to może sprawdzić czy może się nauczyć czegoś np. jakiegoś tekstu na pamięć albo coś podobnego:D

A jak ktoś już to próbował to niech powie czy mu się udało;]
Pozdro
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
amen
post 08.09.2007 - 16:48
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 332
Dołączył: 12.07.2007
Nr użytkownika: 1505




a czy potrzebujesz wierzyć w powietrze? Nie, po prostu oddychasz!
Profile CardPM
+Quote Post
zerk
post 08.09.2007 - 17:03
Post #3

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 43
Dołączył: 06.09.2007
Nr użytkownika: 2009




CYTAT(amen @ 08.09.2007 - 17:48) *
a czy potrzebujesz wierzyć w powietrze? Nie, po prostu oddychasz!


Wiara w powietrze? Nie rozumiem... a ty wierzysz w jedzenie ? nie po prostu jesz. Co ma powietrze i jedzenie do wiary w religie ? ;]
Profile CardPM
+Quote Post
Solen
post 08.09.2007 - 18:02
Post #4

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 8
Dołączył: 26.08.2007
Nr użytkownika: 1893




CYTAT
a czy potrzebujesz wierzyć w powietrze? Nie, po prostu oddychasz!

CYTAT(zerk @ 08.09.2007 - 18:03) *
Wiara w powietrze? Nie rozumiem... a ty wierzysz w jedzenie ? nie po prostu jesz. Co ma powietrze i jedzenie do wiary w religie ? ;]

Wierzyc w powietrze? Nie, po prostu oddychac nim.
Wierzyc w jedzenie? Nie, po prostu je jesc.
Wierzyc w swiat niefizyczny i boga? Nie, odkrywac go samemu.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Ferenczy   Uczenie Sie W Astralu   06.09.2007 - 19:53
- - anula   Można się uczyć wszytskiego, czego dusza zaprag...   06.09.2007 - 20:11
- - Draq   Probowałem z wierszem już i przyznam że pomaga ...   06.09.2007 - 20:14
- - anula   CYTATPo oobe po paru dniach nauka na klawiszach te...   06.09.2007 - 20:25
- - liber   a czy próbował ktoś czegoś z akrobatyki w POZA...   06.09.2007 - 20:31
- - zerk   Ostatnio też o tym myślałem, czy, co i ile moż...   06.09.2007 - 20:40
- - daywalker   Myślę że dobrym na to przykładem będzie nauka...   06.09.2007 - 23:59
- - Ferenczy   ale czy bedzie mozliwe cos takiego że bede mugl s...   07.09.2007 - 13:00
|- - anula   CYTAT(Ferenczy @ 07.09.2007 - 14:00)...   07.09.2007 - 13:22
- - Ferenczy   no ale nie przeczytalem:D a tak wogule gdzie ja ma...   07.09.2007 - 14:19
- - Draq   Ostatnio w gdy dość byłem dostrojony do fizyczn...   07.09.2007 - 14:47
- - Mishah   CYTAT(Draq @ 07.09.2007 - 15:47) Ost...   07.09.2007 - 16:24
- - Ketrab   W astralu nauczyłem się wyskakiwac przez okno be...   08.09.2007 - 14:19
|- - zerk   CYTAT(Ketrab @ 08.09.2007 - 15:19) U...   08.09.2007 - 16:17
- - dragon1   Mi by sie przydalo poduczuczyc niemieckiego w astr...   08.09.2007 - 16:57
- - Ketrab   (O_o) widze że moje zdanie wywarło na niektóryc...   08.09.2007 - 19:31
- - Ferenczy   tak sie troche rozpisaliscie ale dalej nie wiem cz...   08.09.2007 - 19:51
3 Stron V   1 2 3 >


Go to the top of the page
Start new topic