Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Logi Z Chata
pieczywo
post 10.09.2007 - 09:12
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 722
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Piotrków Tryb.
Nr użytkownika: 4




W tym temacie umieszczamy logi z ciekawych rozmow na naszym czacie. Wczorajsza konwersacja, a wlasciwie wykład Draq'a:
http://oobe.w8w.pl/9.9.7.htm (jedziecie do godziny 20:37)
lub
http://download.yousendit.com/82E4CF5003A83D06

Jesli beda w przyszlosci jakies rozmowy warte zapisania dajecie mi cynk,a ja zrobie zrzut loga.
Pozdrawiam!
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Artur_flyer
post 10.09.2007 - 19:27
Post #2


Guests








Polecam wszystkim ten wykład Draqa, dobre dla początkujących i zaawansowanych. Dzięki Draqu
+Quote Post

Posty w temacie
- pieczywo   Logi Z Chata   10.09.2007 - 09:12
- - Angello   Z góry przepraszam za offtopa, mam nadzieję, że...   10.09.2007 - 16:21
- - Artur_flyer   Polecam wszystkim ten wykład Draqa, dobre dla poc...   10.09.2007 - 19:27


Go to the top of the page
Start new topic