Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Aparat Do Robienia Fotek Przez Ubrania, uwaga, tylko dla zwyciezcy aukcji :))))))))
PurpleCat
post 07.08.2007 - 16:12
Post #1

Administrator
Grupa: Root Admin
*******
Postów: 465
Dołączył: 28.07.2006
Nr użytkownika: 1




http://allegro.pl/item223384023_srebrny_an...wa_okazja_.html


UWAGA!!!
Osoba, ktora wygra aukcję dowie sie o rzeczach, ktorych nie ma w żadnej instrukcji- mianowicie o tym jak sprawić by w aparacie było iso2500!!!!!! (tak tak to nie żart), oraz jak robić zdjęcia, ludziom w ubraniach, tak aby na zdjeciu tych ubrań nie mieli!!!!!! Ale zastrzegam- ten bonus tylko dla zwycięzcy aukcji!!!!! Pamietaj tego się nie dowiesz nigdzie idziej. Nie wierzysz? Możesz poszukać. Tylko ja wiem co zrobić, zeby można było ROBIĆ ZDJECIA NA ISO 2500 oraz ZDJECIA PRZEZ UBRANIA!!!! Taka okazja się nie powtórzy.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Drag0n
post 11.09.2007 - 18:49
Post #2

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




hehehe dobry ten aparat
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic