Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> wibracje.............
Kapcio
post 05.12.2006 - 19:13
Post #1

Znajomy Rodziny
Grupa: Podróżnicy
****
Postów: 37
Dołączył: 15.10.2006
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 161




Wczoraj gdy kładłem sie spac po raz pierwszy osiągnąłem WIBRACJE całęgo ciała. Z początku sie przestraszyłem i na "siłe" otwożyłem oczy. Z 5 min snów sie położyłem i przyjąłem normalną pozycje w której śpie czyli na boku; znowu się zaczęły i już się ich nie bałem :) ale za kilkadziesiąt sekund się skonczyły :( Powiem wam tyle ze jest to zaaaaaaaaajefajne uczucie te wibracje :) :) :) czujesz jak przec ciebie przechodzi energia. Nie do opisania...
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
BiSkitZ
post 15.12.2006 - 17:18
Post #2

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 6
Dołączył: 15.12.2006
Nr użytkownika: 272




Nie wiedzialem ze cos takiego istnieje.Nie wiem czy to mozliwe ale czasem mam cos takiego ze czuje jak moje cialo faluje mam takie wrazenie albo wydaje mi sie ze sie kreci w kolko a nawet ze upadam na ziemie i mam jakies odruchy. Kolega z ktorym poruszylem ten temat powiedzial cwiczy cos takiego i sa to jakies wibracje czy cus powiedzcei mi wiecej na ten temat.Od dzisiaj cwicze z wami ;P:P:P:P:D
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- Kapcio   wibracje.............   05.12.2006 - 19:13
- - Hunter   NO to Gratulacjie!!!;-)   05.12.2006 - 20:43
- - Karakan   Tak, pierwsze wibracje zapamiętasz na bardzo dłu...   05.12.2006 - 21:14
|- - Zbyszek   Zbierajac energie pare razy sie o malo nie zapali...   07.12.2006 - 14:33
- - SadaM   Ja mam pytanie odnośnie tego kiedy przychodzą ow...   05.12.2006 - 22:16
- - Lukasz   mi wibracje pjawiaja sie po krotkich snach (utrata...   05.12.2006 - 22:27
- - pieczywo   CYTATwtedy kiedy po prostu leżemy i próbujemy ni...   06.12.2006 - 20:54
- - SadaM   Aha, no to powiedz mi jeszcze pieczywo, po jakim m...   06.12.2006 - 21:52
- - Discoverer   CYTAT(SadaM @ 05.12.2006 - 23:16) Ja...   06.12.2006 - 23:05
- - Merfiuso   Chciałbym opisać swoje wibracje. Jak byłem m...   09.12.2006 - 12:06
- - Błażej   Yo Sadam co to za metoda (4+1) ?? opisz ja dziek...   10.12.2006 - 23:12
- - Raziel   Błażej no co ty nie znasz jej jeszcze??? ...   11.12.2006 - 00:17
- - SadaM   Dodam tylko, że chodzi o to, żeby rozbudzić umy...   11.12.2006 - 17:35
- - Błażej   aha:D znam ja ale nie znalem tej nazwy xD Pozdro 4...   11.12.2006 - 21:51
- - pieczywo   SadaM: na wibracje czekam ok. godziny, nieraz kroc...   13.12.2006 - 13:28
- - SadaM   pieczywo, jeszcze zapytam się: Ile ćwiczyłeś z...   13.12.2006 - 13:40
- - pieczywo   pierwsze swiadome... po dwoch tygodniach cwiczen, ...   13.12.2006 - 14:11
- - OOOOOOO   CYTAT(Kapcio @ 05.12.2006 - 19:13) W...   30.12.2007 - 15:01


Go to the top of the page
Start new topic