Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Daty Urodzenia Na Wesoło, nawet bardzo wesoło xD
ldkiler
post 14.09.2007 - 20:04
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 576
Dołączył: 20.12.2006
Nr użytkownika: 287




Chodzi o to, że dopasowujemy miesiąc i dzień do tego poniżej (np. urodziłeś/aś sie 1 stycznia to wychodzi, że Zjadłeś/aś Billa z Tokio Hotel)

Miesiąc w którym się urodziłeś/aś:

1.Zjadłem/am
2.Potrzebowałem/am
3.Biegłem/am nago z...
4.Zastrzeliłem/am
5.Przytulałem/am się z...
6.Paliłem/am z...
7.Zderzyłem/am sie z...
8.Biłem/am się z...
9.Dźgnąłem/ęłam nożem
10.Zabiłem/am
11.Spałem/am z...
12.Oblizałem/am

Dzień w którym się urodziłeś/aś:

01.Bill/em z Tokio Hotel
02.Pso/em
03.Zyda/em
04.Szczoteczke/a do zębów
05.Kondom/na
06.Homo
07.Kaczora/em Donalda/em
08.Prostytutke/a
09.Gwiazde/a porno
10.Worek/kiem chwastów
11.Księdza/em
12Mikołaja/em
13.Paris Hilton
14.Ku*we/a
15.Pomarańcze/a
16.Striptiserke/a
17.Bisexualiste/a
18.Konia/em
19.Mojego/moją chłopaka/dziewczynę
20.Pijaka/iem
21.Bezdomnego/ym
22.Kochanka/iem
23.Ojca/em dyrektora/em
24.Wielkanocne/ym jajo/em
25.Słój/em miodu
26.Gorącą laskę/a
27.Miskę/a płatków zbożowych
28.Frytek/kami
29.Romana/em Giertycha/em
30.Szklankę/a mleka
31.Twoją babcię/a




Mi wyszło, że przytulałem się z frytkami xD

Oczywiście piszcie co Wam wyszło
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
mono
post 15.09.2007 - 08:13
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 54
Dołączył: 01.03.2007
Skąd: inąd
Nr użytkownika: 675




zastrzeliłem ojca dyrektora xD

normanie jestem z siebie dumny ;)
Profile CardPM
+Quote Post
starr
post 15.09.2007 - 09:59
Post #3


Guests








Ej Angello zapewniam Cie,ze mnie nic nie boli po prostu zawsze mówie to co mysle.Tak na marginesie(nie tyczy sie to bezprosrednio was) staje sie ogolna norma ,ze te najbardziej komercyjne i powielane produkty dla mas (dla przykladu hollywoodzkie filmy komerchy)odnosze zawsze duzy sukces i zainteresowanie zaslaniajac naprawde dobre tematy
hmm moze faktycznie nie powinienem wam mówić co macie robić , przeciez chyba sami wiecie to najlepiej.Zamiast tego powinien bardziej skupic sie na samym sobie.Mimo tego na tamtych tematach na pewno sie nie udziele :P
ps Widzisz prawie bym sie stał typem osoby którą najbardziej nie lubie- narzucającej komus swój tok myślenia
+Quote Post

Posty w temacie
- Kuba32   Daty Urodzenia Na Wesoło   14.09.2007 - 20:04
- - Angello   O żesz.. 0_o Dźgnąłem nożem gwiazdę porno...   14.09.2007 - 20:13
- - daywalker   EDIT, małe sprostowanie, chyba zaczynam ślepną�...   14.09.2007 - 20:25
- - mind trainee   Dźgnąłem nożem pijaka. Trochę krwawe, ale co ...   14.09.2007 - 20:48
- - Artur_flyer   hehhehe ja... Zderzyłem sie z szczoteczką do z...   14.09.2007 - 20:53
- - ptasior   ... biłem się z... homo? Chodzi o pedałków? N...   14.09.2007 - 20:58
- - Pyrokar1990   Palilem z szczoteczka do zebow... troche bez sensu...   14.09.2007 - 21:21
- - silverek84   Oblizałem worek chwastów <lol>   14.09.2007 - 21:40
- - bobek_balinek   HAHAHAHAHAHAHAHAA! Spałem z gorącą laską....   14.09.2007 - 23:11
|- - Artur_flyer   CYTAT(bobek_balinek @ 15.09.2007 - 00...   14.09.2007 - 23:18
- - Noobek   CYTAT(Kuba32 @ 14.09.2007 - 21:04) M...   14.09.2007 - 23:15
- - suwak   Spałem z Paris Hilton Cholera, ale ze mnie ogi...   14.09.2007 - 23:22
|- - Artur_flyer   CYTAT(suwak @ 15.09.2007 - 00:22) Sp...   14.09.2007 - 23:24
- - SORROW   Biłem się z ojcem dyrektorem ... uff toż to a...   14.09.2007 - 23:52
|- - starr   A ja zjadlem gwiazde porno(porn starr). Moje piews...   15.09.2007 - 00:34
- - daywalker   Czyli według ciebie w naszym życiu nie powinno b...   15.09.2007 - 00:52
- - kamglow   Oblizałem ku*we, hahhahhahha dobrze że nie ko...   15.09.2007 - 07:30
- - dragon1   Biegłem nago z szczoteczką do zębów hehehehe...   15.09.2007 - 07:52
5 Stron V   1 2 3 > » 


Go to the top of the page
Start new topic