Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Nowy Temat, nowy dział
mariowy
post 15.09.2007 - 22:33
Post #1

Częsty Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
**
Postów: 11
Dołączył: 04.09.2007
Skąd: Śląsk, Zabrze
Nr użytkownika: 1990




Mam taki pomysł, może sie dla niekotorych wydawac głupi. Ale mozemy założymy osobny dział albo temat, gdzie każdy kto przeżyje pierwsze oobe bedzie mogł sie tym pochwalić. Ja jeszcze nigdy nie miałem Oobe i jak bede miał pierwszy raz, to jest to oczywiste, że bede chcial się pochwalić. Po co zaśmiecac forum jak możemy zrobić osobny dział do tego. Teraz sobie połowa pomyśli przecież jest od tego notatnik, ale duzo osób nie czyta notatników od innych, albo niektorzy nie prowadzą go wogóle. Ja uważam to za dobry pomysł. Jak kogś nie interesuje jak ktoś przeżył pierwsze wyjście to poprostu nie bedzie tego czytał.
Prosze bardzo o wasze zdanie.
Pozdro!!!!
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- mariowy   Nowy Temat   15.09.2007 - 22:33
- - Noobek   W pełni popieram.   16.09.2007 - 01:48
- - Angello   Temat taki już istnieje(bez specjalnego zainteres...   16.09.2007 - 03:07


Go to the top of the page
Start new topic