Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Do Wszystkich Opów Czata, pytanie o konto shellowe
JaCoOoOoS
post 20.04.2007 - 08:50
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 47
Dołączył: 22.02.2007
Skąd: Słupsk, chwilowo Głogów, numer GG: 2359737
Nr użytkownika: 616




Witam

Mam pytanko do wszystkich opów. W związku z tym, że bot stoi na moim kompie i komp musi cały czas chodzić to chciałbym sie was zapytać czy może nie zrobilibysmy zrzuty na konto shellowe co by bot mógł stać 24/7. Takie konto kosztuje do 30 zł na rok i niektóre serwisy dają 100MB. zrobilibyśmy zrzute w 3 osoby po 10 zł i by każdy z nas dostał passy na to konto. Co sądzicie o tym pomyśle ?

Pozdrawiam
JaCoOoOoS
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
kamglow
post 17.09.2007 - 17:11
Post #2


Guests








to co z tym botem? cały czas jest. komp JacoOooOOoooOsA chodzi 24/h. Spali sie mu dom i będzie źle. Bedizesz go miał Noble na sumieniu. Swoje 3 grosze zawsze dodam.
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic