Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Co Sądzicie O Dzieciach Indigo?
XnmRphR
post 20.09.2007 - 21:22
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 59
Dołączył: 29.09.2006
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 110




Jak w temacie, ciekaw jestem waszych opinii, po glebszych rozeznianiach tego tematu okazuje sie bowiem iz:

1. Przez jednych rozumieni
2. Przez drugich otepiani lekami
3. Jeszcze przez niektore sekty mordowane

Czyzby byli ci w tej chwili juz dorosli ludzie defacto formuujacy sie w grupach traktowani przez jakies nieznane zapisy jak dzieci samego Szatana?

Btw. Doniesien o morderstwach jest coraz wiecej.

:-)
Pozdrawiam.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Marcin181
post 20.09.2007 - 21:28
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 469
Dołączył: 16.05.2007
Skąd: //////
Nr użytkownika: 1152




dla mnie to czeski film :)
XnmRphR napisz coś wiecej.... na ten temat xD
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic