Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Co Sądzicie O Dzieciach Indigo?
XnmRphR
post 20.09.2007 - 21:22
Post #1

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*****
Postów: 59
Dołączył: 29.09.2006
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 110




Jak w temacie, ciekaw jestem waszych opinii, po glebszych rozeznianiach tego tematu okazuje sie bowiem iz:

1. Przez jednych rozumieni
2. Przez drugich otepiani lekami
3. Jeszcze przez niektore sekty mordowane

Czyzby byli ci w tej chwili juz dorosli ludzie defacto formuujacy sie w grupach traktowani przez jakies nieznane zapisy jak dzieci samego Szatana?

Btw. Doniesien o morderstwach jest coraz wiecej.

:-)
Pozdrawiam.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
daywalker
post 20.09.2007 - 22:44
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




O indygo był już temat na hajd parku. Poniżej link.
http://oobe.pl/park/index.php?showtopic=664

A o morderstwach nie słyszałem. Niby w jaki sposób selekcjonują swoje ofiary, i skąd mają pewność że to są dzieci Indygo? Wszyscy się ujawniają? A jeżeli tak, to na ile jest w tym prawdy.
Profile CardPM
+Quote Post
Zbyszek
post 21.09.2007 - 12:23
Post #3

cialka.net
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 2874
Dołączył: 22.09.2006
Skąd: cialka.net
Nr użytkownika: 99




Znam jeszcze dzieci kurczakow.Te spotykam czesto w sklepie spozywczym (ulegle transformacji) albo u szwagra na wsi w swej surowej postaci.
Profile CardPM
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic