Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Targi Katowice !, gdzie kiedy co i jak ?
ShaRp
post 21.09.2007 - 21:50
Post #1

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 4
Dołączył: 21.09.2007
Nr użytkownika: 2114




Witam , gdzie i kiedy sa te tagi (adres i godzina) ?? i ta ustawka obemaniakow o ktorej i gdzie :) piszczie szybko i konretnie bo bym juz pojechal :)
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Hrms
post 21.09.2007 - 22:37
Post #2

Przyjaciel Rodziny
Grupa: Validating
*****
Postów: 48
Dołączył: 06.09.2007
Skąd: zazwyczaj gdzies w Jutlandii
Nr użytkownika: 2010




No to niezła pomyłka wyszła, z mojej winy, jednakowoz nie zamierzenie!
targi są od 19 -21 pazdziernika 2007 w Gornośląskim Centrum Kultury
Czyli za miesiac... :|
No ale ulotki sie bynajmniej nie zmarnują, poczekają tylko
To co teraz bedzie, okazało sie czyms innym, jak tak zrozumiałem po czesci.
Profile CardPM
+Quote Post
ShaRp
post 22.09.2007 - 07:19
Post #3

Gość Rodziny
Grupa: Podróżnicy
*
Postów: 4
Dołączył: 21.09.2007
Nr użytkownika: 2114




Czasem tak bywa :) n/p
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- ShaRp   Targi Katowice !   21.09.2007 - 21:50
- - ShaRp   Czasem tak bywa :) n/p   22.09.2007 - 07:19


Go to the top of the page
Start new topic