Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Unikanie Wojska A Odpowiedzialność Karna ;/
silverek84
post 26.09.2007 - 09:34
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Cześć.

Zwracam się do was z takim pytankiem. Czy nie orientujecie się co może mi zrobić wku, władza, sądownictwo itd za unikanie wojska. Już tłumaczę jak to u mnie wygląda. Jakiś czas temu odraczałem się od woja ze względu na mój stan zdrowia. Ale z czasem zaczęło męczyć mnie to potwornie i dałem sobie spokój. Nie chcę tu podawać powodów mojej rezygnacji z odroczenia bo nie w tym sens. Od jakiegoś roku olewam wku całkowicie. Dostałem już z 5 listów poleconych lecz ani jednego z nich nie odebrałem. Listonosz zawsze zostawia awizo. I teraz zasadnicze pytanie. Co w takim wypadku mogą mi zrobić za nieodbieranie poczty ? Słyszałem że żandarmeria może po mnie wpaść. Ok ale co potem ? Wpadną po mnie i siłą mnie wezmą ? Słyszałem też że za unikanie wojska mogą do pierdla wsadzić. Więc co za głupi nieodbieranie poczty do ciupy mnie wsadzą jak jakiegoś kryminalistę i zniszczą mi życie. O Pani negocjowalnego afektu co to się dzieje. Żeby człowiek nie miał wyboru ani prawa do wolności i spokoju we własnym kraju. Mówią niby że to obowiązek. A w d*** mam taki obowiązek. Nie jestem patriotą i za żadną cholerę nie poszedł bym walczyć za ten kraj a zwłaszcza za ludzi którzy nim sterują. Bardzo proszę o jakieś konkretne informacje na ten temat jeżeli ktoś takie posiada. I proszę powstrzymajcie się od głupich komentarzy. Życie przez to zasrane wojo mi się sypie.

Pozdrawiam.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Angello
post 26.09.2007 - 10:38
Post #2


Guests








Znajomy opowiadał mi o pewnym gościu co przez kilka/kilkanaście lat nie odbierał poczty z WKU. Kiedy przyjechała żandarmeria mówił, że go nie ma w domu. Oni przyjeżdżali po niego chyba co miesiąc. W końcu przestali, ale nie wiem co dalej się z nim stało. Sorry, że tak mało szczegółowo, ale to było już dość dawno temu.

Mój kuzyn wymeldował się z Polski, więc WKU nie ma nawet jak go dorwać.

Wiele osób zapisuje się do szkoły, ale o tym domyślam się, że wiesz.

Podstawy prawne do nałożenia kary na pewno mają. Jak często to robią jednak się nie orientuję. Za parę lat mają wprowadzić wojsko zawodowe. Pytanie tylko czy ludzie, którzy wcześniej mieli pobory się na to załapią, czy może będą musieli swoje "odsiedzieć".
+Quote Post

Posty w temacie
- silverek84   Unikanie Wojska A Odpowiedzialność Karna ;/   26.09.2007 - 09:34
- - r_m   Teraz bardziej ścigają niż kiedyś znam parę p...   26.09.2007 - 11:02
- - Aloha Surfer11   Aloha:) Skoro zamierzasz pozostac w przep...   26.09.2007 - 14:28
- - Marcin181   ehh a ja z checią pójde do wojska! tam zrobi...   26.09.2007 - 14:53
- - silverek84   Przemyślałem sobie kilka spraw i spróbuję odro...   26.09.2007 - 14:56
- - Marcin181   rozumiem silverek84 a może nie do końca... dlacz...   26.09.2007 - 15:15
- - kamil   ZA UNKANIE WOJA DWA LATA POZBAWIENIA WOLNOSCI SERI...   26.09.2007 - 15:28
- - Marcin181   LOL dzisiaj miałem badania specjalistyczne we Wro...   29.10.2007 - 20:53
|- - Namaste   CYTAT(Marcin181 @ 29.10.2007 - 20:53...   29.10.2007 - 22:21
- - Raziel   Silverek mam identyczny problem co ty, który wisi...   29.10.2007 - 21:38
|- - silverek84   CYTAT(Raziel @ 29.10.2007 - 22:38) S...   30.10.2007 - 08:51
- - plantator   I dlatego się cieszę z mojej wiecznej kategorii ...   29.10.2007 - 22:09
- - Raziel   Różni ludzie różne podejścia do sprawy. To ju...   29.10.2007 - 22:35
- - Namaste   Jak przyjdzie wojna będzie za późno nawet odbez...   29.10.2007 - 22:44
|- - plantator   CYTAT(Namaste @ 29.10.2007 - 22:44) ...   30.10.2007 - 01:40
- - Raziel   No i ch*** zginę na froncie :D   29.10.2007 - 22:45
- - Lamat   ja bylem w wojsku z takim kolesiem..oczywiscie prz...   29.10.2007 - 22:50
- - kater   a nie mieli w planach zrobić nieobowiązkowej sł...   30.10.2007 - 01:02
- - Namaste   Żal to mi ciebie i naucz się poprawnie języka p...   30.10.2007 - 09:34
3 Stron V   1 2 3 >


Go to the top of the page
Start new topic