Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Unikanie Wojska A Odpowiedzialność Karna ;/
silverek84
post 26.09.2007 - 09:34
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 241
Dołączył: 11.09.2006
Skąd: Zabrze
Nr użytkownika: 68




Cześć.

Zwracam się do was z takim pytankiem. Czy nie orientujecie się co może mi zrobić wku, władza, sądownictwo itd za unikanie wojska. Już tłumaczę jak to u mnie wygląda. Jakiś czas temu odraczałem się od woja ze względu na mój stan zdrowia. Ale z czasem zaczęło męczyć mnie to potwornie i dałem sobie spokój. Nie chcę tu podawać powodów mojej rezygnacji z odroczenia bo nie w tym sens. Od jakiegoś roku olewam wku całkowicie. Dostałem już z 5 listów poleconych lecz ani jednego z nich nie odebrałem. Listonosz zawsze zostawia awizo. I teraz zasadnicze pytanie. Co w takim wypadku mogą mi zrobić za nieodbieranie poczty ? Słyszałem że żandarmeria może po mnie wpaść. Ok ale co potem ? Wpadną po mnie i siłą mnie wezmą ? Słyszałem też że za unikanie wojska mogą do pierdla wsadzić. Więc co za głupi nieodbieranie poczty do ciupy mnie wsadzą jak jakiegoś kryminalistę i zniszczą mi życie. O Pani negocjowalnego afektu co to się dzieje. Żeby człowiek nie miał wyboru ani prawa do wolności i spokoju we własnym kraju. Mówią niby że to obowiązek. A w d*** mam taki obowiązek. Nie jestem patriotą i za żadną cholerę nie poszedł bym walczyć za ten kraj a zwłaszcza za ludzi którzy nim sterują. Bardzo proszę o jakieś konkretne informacje na ten temat jeżeli ktoś takie posiada. I proszę powstrzymajcie się od głupich komentarzy. Życie przez to zasrane wojo mi się sypie.

Pozdrawiam.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Aloha
post 26.09.2007 - 14:28
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 299
Dołączył: 06.09.2007
Skąd: london
Nr użytkownika: 2007




Aloha:)
Skoro zamierzasz pozostac w przepieknej polskiej krainie proponuje:

Plan A: napisac list z prosba o sluzbe zastepcza.Napisz o swoich przekonaniach
pacyfistycznych!
Jak Cie wezwa przed komisje (bedzie jakis wazny wojak,pani psycholog i ktos trzeci) to opowiedz o swojej milosci do bliznich i niemoznosci spojrzenia na jakakolwiek bron.
Najlepiej jak zaczniesz opowiadac o swiatach rownoleglych,Niefizycznych Przyjacielach,astralnych sex-orgiach,Kuli Swiatla i Milosci(bo przeciez kazde miejsce jest dobre do szezenia OBE Rebelii o wszystkim czego doswaidczyles poza cialem i wszystko to czego bys sobie zyczyl doswiadczyc aaa koniecznie zacytuj Zbyszka!!!Opowiedz o cialkach,dymensjach i o wszystkim co Ci przyjdzie do glowy...

Ponadto proponuje sie czadowo ubrac(jakies rozance,sandalki z koziej palki i plaszcz mamy z czasow Gierka). Koniecznie badz przy tym rozluzniony i powazny!
Gwarantuje sluzbe zastepcza...lub skierowanie do psychiatry.

Plan B(rowniez przetestowany i skuteczny):wpadnij na komisje poborowa po kilku piwkach(moze z irokezem na glowie?) i zacznij krzyczec: Chce do Woja!!!...Dajcie mi BRON!!!

Wiem,wiem...metody radykalne ale skuteczne(przysiegam) Wszystko zalezy od Twojej determinacji...zupelnie jak w OBE:)

Pozdrawiam i zycze dobrej zabawy! AS11

PS. Gdzie konczy sie logika ...tam zaczyna sie wojsko;)
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- silverek84   Unikanie Wojska A Odpowiedzialność Karna ;/   26.09.2007 - 09:34
- - Angello   Znajomy opowiadał mi o pewnym gościu co przez ki...   26.09.2007 - 10:38
- - r_m   Teraz bardziej ścigają niż kiedyś znam parę p...   26.09.2007 - 11:02
- - Marcin181   ehh a ja z checią pójde do wojska! tam zrobi...   26.09.2007 - 14:53
- - silverek84   Przemyślałem sobie kilka spraw i spróbuję odro...   26.09.2007 - 14:56
- - Marcin181   rozumiem silverek84 a może nie do końca... dlacz...   26.09.2007 - 15:15
- - kamil   ZA UNKANIE WOJA DWA LATA POZBAWIENIA WOLNOSCI SERI...   26.09.2007 - 15:28
- - Marcin181   LOL dzisiaj miałem badania specjalistyczne we Wro...   29.10.2007 - 20:53
|- - Namaste   CYTAT(Marcin181 @ 29.10.2007 - 20:53...   29.10.2007 - 22:21
- - Raziel   Silverek mam identyczny problem co ty, który wisi...   29.10.2007 - 21:38
|- - silverek84   CYTAT(Raziel @ 29.10.2007 - 22:38) S...   30.10.2007 - 08:51
- - plantator   I dlatego się cieszę z mojej wiecznej kategorii ...   29.10.2007 - 22:09
- - Raziel   Różni ludzie różne podejścia do sprawy. To ju...   29.10.2007 - 22:35
- - Namaste   Jak przyjdzie wojna będzie za późno nawet odbez...   29.10.2007 - 22:44
|- - plantator   CYTAT(Namaste @ 29.10.2007 - 22:44) ...   30.10.2007 - 01:40
- - Raziel   No i ch*** zginę na froncie :D   29.10.2007 - 22:45
- - Lamat   ja bylem w wojsku z takim kolesiem..oczywiscie prz...   29.10.2007 - 22:50
- - kater   a nie mieli w planach zrobić nieobowiązkowej sł...   30.10.2007 - 01:02
- - Namaste   Żal to mi ciebie i naucz się poprawnie języka p...   30.10.2007 - 09:34
3 Stron V   1 2 3 >


Go to the top of the page
Start new topic