Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Z: Sorki Ze Zasmiecam Ale Mam Pytanie, Z tematu o ID: 985
Ketrab
post 26.09.2007 - 17:35
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1023
Dołączył: 02.02.2007
Nr użytkownika: 496




CYTAT(dragon1 @ 26.09.2007 - 16:52) *
Że co ? -.-

Dragon twoje posty mnie po porstu rozpierd*** w ch***, a zwłaszcza te dwu wyrazowe
p.s
wracając do tematu to tak jak Roman napisał Klan ben hór atakuje dzień i w nocy nikt nie zna godziny kiedy utną nam penisy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak takiego zobaczycie to krzyczcie głośno :W imie Tadżykistanu i miłości Sadama Husajna K*** Na kolna!!!!!!!!!!!!!!
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie


Go to the top of the page
Start new topic