Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Z: Sorki Ze Zasmiecam Ale Mam Pytanie, Z tematu o ID: 985
Drag0n
post 26.09.2007 - 21:24
Post #1

Świadomie Śniący
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 1617
Dołączył: 05.08.2007
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 1691




CYTAT(Ketrab @ 26.09.2007 - 18:35) *
Dragon twoje posty mnie po porstu rozpier*** w ch***, a zwłaszcza te dwu wyrazowe


Hahaahaha

CYTAT(Ketrab @ 26.09.2007 - 18:35) *
wracając do tematu to tak jak Roman napisał Klan ben hór atakuje dzień i w nocy nikt nie zna godziny kiedy utną nam penisy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak takiego zobaczycie to krzyczcie głośno :W imie Tadżykistanu i miłości Sadama Husajna K*** Na kolna!!!!!!!!!!!!!!

Twoje za to są w h*** mądre, pier**** od rzeczy zamiast napisać na temat.... Wystarczy tylko zobaczyć na ten twój post.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie


Go to the top of the page
Start new topic