Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Gówno, Czyli...
paciorek
post 28.09.2007 - 23:15
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 210
Dołączył: 18.11.2006
Skąd: Wrzesnia
Nr użytkownika: 229




Wchodzę na forum i nic nie czuje.
Gówno!
Klimat i magia tego forum zniknęły.
Coś się rozwaliło,
Coś straciło sens.

Sami nie wierzycie w to co robicie.

Pozdrawiam
Śpijcie dalej!
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
kater
post 29.09.2007 - 09:06
Post #2

OBE maniak 15
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 171
Dołączył: 06.03.2007
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 717




No kurcze, kiedyś gadałem z paciorkiem na czacie i sie niepolubilismy, moze inaczej, nieznaleźlismy wspólnie jezyka, ale z tym akurat musze się zgodzić, forum traci, i nie wiem dlaczego,juz pisałem to, forum schodzi na psy, nowi urzytkownicy ciągle piszą coś w stylu ooo próbowałem 2 tygodnie i mi wyszło, miałem oobe, gówno prawda, nie mozna miec oobe po 2 tygodniach, bo na oobe składa się nie tylko technika medytacji ale i zmiana całego naszego myślenia i punktu widzenia, w moim przypadku wyzbycie sie wiary katolickiej, i wiele innych cech i umiejętnosci które trzeba spełnić a przedewszystkim nie wiara ze się uda, ale pewnść! na tę pewność potrzeba przynajmniej z 3 miesięcy tak moim zdaniem. Wiem że Wy nowi jak piszecie że przeczytaliście cała ksiązkę, albo że wyszliście to po prostu kłamiecie i to jest ta anty magia, karzdy niby potrafi a ja wam powiem, że jak 50-ciu z tego forum wyszło to wszystko i jestem tego więcej niz pewny! zróbmy debate na temat powrócenia magii na tym forum, jakieś pomysły czy spostrzeżenia. pace for allmoust all
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- paciorek   Gówno   28.09.2007 - 23:15
- - Marcin181   prawda jest taka że powoli tematy sie kończą...   28.09.2007 - 23:54
- - amen   to na pewno TY paciorek pisałeś???   29.09.2007 - 06:41
- - Draq   "Klimat i magia tego forum zniknęły." ...   29.09.2007 - 07:16
- - Ketrab   Nobla dla Paciorka,choć są to może mocne słowa...   29.09.2007 - 07:32
- - Artur_flyer   hmmm... poważne zarzuty. I to od Paciorka, oazy m...   29.09.2007 - 08:54
- - Kuba32   No rzeczywiście forum jakby ucichło, ale swojej ...   29.09.2007 - 09:07
- - dragon1   Ja nie widze róznicy, forum jest takie jak przedt...   29.09.2007 - 09:15
- - set.h   CYTAT(paciorek @ 29.09.2007 - 00:15)...   29.09.2007 - 09:29
- - daywalker   To mogła być też zwyczajna próba prowokacji, a...   29.09.2007 - 09:49
- - twistoid   Sami nie wierzycie w to co robicie.A Ty wierzysz?   29.09.2007 - 11:25
- - Marcin181   heh paciorek przyznaj sie robiłeś ten temat po p...   29.09.2007 - 11:32
- - Dusza   Widze ze nutka zwatpienia wkradla sie w serca niek...   29.09.2007 - 11:52
- - AuroN   To mi troszke przypomina małżeńską rutynę ;/ ...   29.09.2007 - 12:15
- - paciorek   No dobra ludziska przyznaje się to była okrutna ...   29.09.2007 - 13:10
|- - Artur_flyer   CYTAT(paciorek @ 29.09.2007 - 14:10)...   29.09.2007 - 16:41
- - cr4sher   Ty to masz pomysły... ;p   29.09.2007 - 13:56
- - MetaVirus   CYTAT(paciorek @ 28.09.2007 - 23:15)...   29.09.2007 - 17:16
- - SORROW   CYTAT(MetaVirus @ 29.09.2007 - 18:16...   29.09.2007 - 19:46
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic