CYTAT(paciorek @ 29.09.2007 - 00:15)

Wchodzę na forum i nic nie czuje.
Gówno!
Klimat i magia tego forum zniknęły.
Coś się rozwaliło,
Coś straciło sens.
Sami nie wierzycie w to co robicie.
Pozdrawiam
Śpijcie dalej!
Wchodzisz na forum i nic sie nie dzieje? a gdzie sa twoje posty w forum AP?
Rzecz zrozumiała że przestają cię interesować posty z których poza przeczytaniem nic nie wynosisz. Przenieś swoją uwagę na AP. Opisz swoje doświadczenia. Próby wyjścia poza ospuo. Uzdrawianie w OBE cokolwiek. Jest tyle ciekawych mozliwości. Podziel się z innymi swoimi obserwacjami, przemyśleniami i wnioskami. Napewno dojdzie do ciekawej dyskusji. Nie wylewaj dziecka wraz z kąpielą.
Forum było jakie jest i wiele się nie zmieniło. Nasze podeście do spawy i większe oczekiwania powodują takie odczucia.
pozdro
PS. Też miałem chwilowy kryzys ale przeszło i podszedlem do doświadczeń z większą pasją.