Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Gówno, Czyli...
paciorek
post 28.09.2007 - 23:15
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 210
Dołączył: 18.11.2006
Skąd: Wrzesnia
Nr użytkownika: 229




Wchodzę na forum i nic nie czuje.
Gówno!
Klimat i magia tego forum zniknęły.
Coś się rozwaliło,
Coś straciło sens.

Sami nie wierzycie w to co robicie.

Pozdrawiam
Śpijcie dalej!
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
set.h
post 29.09.2007 - 09:29
Post #2

instytutnoble.pl
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 783
Dołączył: 28.05.2007
Nr użytkownika: 1224




CYTAT(paciorek @ 29.09.2007 - 00:15) *
Wchodzę na forum i nic nie czuje.
Gówno!
Klimat i magia tego forum zniknęły.
Coś się rozwaliło,
Coś straciło sens.

Sami nie wierzycie w to co robicie.

Pozdrawiam
Śpijcie dalej!

Wchodzisz na forum i nic sie nie dzieje? a gdzie sa twoje posty w forum AP?
Rzecz zrozumiała że przestają cię interesować posty z których poza przeczytaniem nic nie wynosisz. Przenieś swoją uwagę na AP. Opisz swoje doświadczenia. Próby wyjścia poza ospuo. Uzdrawianie w OBE cokolwiek. Jest tyle ciekawych mozliwości. Podziel się z innymi swoimi obserwacjami, przemyśleniami i wnioskami. Napewno dojdzie do ciekawej dyskusji. Nie wylewaj dziecka wraz z kąpielą.
Forum było jakie jest i wiele się nie zmieniło. Nasze podeście do spawy i większe oczekiwania powodują takie odczucia.
pozdro
PS. Też miałem chwilowy kryzys ale przeszło i podszedlem do doświadczeń z większą pasją.
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- paciorek   Gówno   28.09.2007 - 23:15
- - Marcin181   prawda jest taka że powoli tematy sie kończą...   28.09.2007 - 23:54
- - amen   to na pewno TY paciorek pisałeś???   29.09.2007 - 06:41
- - Draq   "Klimat i magia tego forum zniknęły." ...   29.09.2007 - 07:16
- - Ketrab   Nobla dla Paciorka,choć są to może mocne słowa...   29.09.2007 - 07:32
- - Artur_flyer   hmmm... poważne zarzuty. I to od Paciorka, oazy m...   29.09.2007 - 08:54
- - kater   No kurcze, kiedyś gadałem z paciorkiem na czacie...   29.09.2007 - 09:06
- - Kuba32   No rzeczywiście forum jakby ucichło, ale swojej ...   29.09.2007 - 09:07
- - dragon1   Ja nie widze róznicy, forum jest takie jak przedt...   29.09.2007 - 09:15
- - daywalker   To mogła być też zwyczajna próba prowokacji, a...   29.09.2007 - 09:49
- - twistoid   Sami nie wierzycie w to co robicie.A Ty wierzysz?   29.09.2007 - 11:25
- - Marcin181   heh paciorek przyznaj sie robiłeś ten temat po p...   29.09.2007 - 11:32
- - Dusza   Widze ze nutka zwatpienia wkradla sie w serca niek...   29.09.2007 - 11:52
- - AuroN   To mi troszke przypomina małżeńską rutynę ;/ ...   29.09.2007 - 12:15
- - paciorek   No dobra ludziska przyznaje się to była okrutna ...   29.09.2007 - 13:10
|- - Artur_flyer   CYTAT(paciorek @ 29.09.2007 - 14:10)...   29.09.2007 - 16:41
- - cr4sher   Ty to masz pomysły... ;p   29.09.2007 - 13:56
- - MetaVirus   CYTAT(paciorek @ 28.09.2007 - 23:15)...   29.09.2007 - 17:16
- - SORROW   CYTAT(MetaVirus @ 29.09.2007 - 18:16...   29.09.2007 - 19:46
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic