Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Gówno, Czyli...
paciorek
post 28.09.2007 - 23:15
Post #1

Dusza Towarzystwa
Grupa: Podróżnicy
*******
Postów: 210
Dołączył: 18.11.2006
Skąd: Wrzesnia
Nr użytkownika: 229




Wchodzę na forum i nic nie czuje.
Gówno!
Klimat i magia tego forum zniknęły.
Coś się rozwaliło,
Coś straciło sens.

Sami nie wierzycie w to co robicie.

Pozdrawiam
Śpijcie dalej!
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
daywalker
post 29.09.2007 - 09:49
Post #2

Dusza Towarzystwa
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 661
Dołączył: 03.11.2006
Nr użytkownika: 214




To mogła być też zwyczajna próba prowokacji, albo też chwilowa słabość, niedyspozycja. Dobre posunięcie taktyczne, jeżeli chcielibyśmy poznać opinię innych, wybadać grunt. Nawiasem mówiąc, Każdemu może odjebać hahah. Trzymaj się Paciorek, i nie daj się zwariować. Z wiekiem dużo rzeczy się zmienia. Kiedyś gwiazdka była dla mnie magiczną chwilą, jednak z czasem to uczucie wyparowało. Dlatego musimy zacząć szukać miłości gdzie indziej:D. Ogólnie nieźle dosrałeś temu forum!!
Profile CardPM
+Quote Post

Posty w temacie
- paciorek   Gówno   28.09.2007 - 23:15
- - Marcin181   prawda jest taka że powoli tematy sie kończą...   28.09.2007 - 23:54
- - amen   to na pewno TY paciorek pisałeś???   29.09.2007 - 06:41
- - Draq   "Klimat i magia tego forum zniknęły." ...   29.09.2007 - 07:16
- - Ketrab   Nobla dla Paciorka,choć są to może mocne słowa...   29.09.2007 - 07:32
- - Artur_flyer   hmmm... poważne zarzuty. I to od Paciorka, oazy m...   29.09.2007 - 08:54
- - kater   No kurcze, kiedyś gadałem z paciorkiem na czacie...   29.09.2007 - 09:06
- - Kuba32   No rzeczywiście forum jakby ucichło, ale swojej ...   29.09.2007 - 09:07
- - dragon1   Ja nie widze róznicy, forum jest takie jak przedt...   29.09.2007 - 09:15
- - set.h   CYTAT(paciorek @ 29.09.2007 - 00:15)...   29.09.2007 - 09:29
- - twistoid   Sami nie wierzycie w to co robicie.A Ty wierzysz?   29.09.2007 - 11:25
- - Marcin181   heh paciorek przyznaj sie robiłeś ten temat po p...   29.09.2007 - 11:32
- - Dusza   Widze ze nutka zwatpienia wkradla sie w serca niek...   29.09.2007 - 11:52
- - AuroN   To mi troszke przypomina małżeńską rutynę ;/ ...   29.09.2007 - 12:15
- - paciorek   No dobra ludziska przyznaje się to była okrutna ...   29.09.2007 - 13:10
|- - Artur_flyer   CYTAT(paciorek @ 29.09.2007 - 14:10)...   29.09.2007 - 16:41
- - cr4sher   Ty to masz pomysły... ;p   29.09.2007 - 13:56
- - MetaVirus   CYTAT(paciorek @ 28.09.2007 - 23:15)...   29.09.2007 - 17:16
- - SORROW   CYTAT(MetaVirus @ 29.09.2007 - 18:16...   29.09.2007 - 19:46
2 Stron V   1 2 >


Go to the top of the page
Start new topic