Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

oobe.pl

 
Start Porady Roberta
Monroe
Porady Brucea
Moena
Porady Darka
Sugiera
Park Forum
Notatki
Arty
> Obe Uzależnia?
set.h
post 30.09.2007 - 21:44
Post #1

instytutnoble.pl
Grupa: OOBE VIP
Ikona Grupy
Postów: 783
Dołączył: 28.05.2007
Nr użytkownika: 1224




Czy OBE potrafi uzależnić. Ciekawe jakie są wasze odczucia. Nie wyszedłem już od dwóch tygodni i czuje się jak na jakimś głodzie hehe. Masakra.
Profile CardPM
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
SORROW
post 30.09.2007 - 21:48
Post #2


Guests








Uzależnia głód doznań . Tak myślę .Praktykując oobe, czy ćwiczenia zmierzające do jego osiągnięcia bierzesz udział w czymś na swój sposób mistycznym . Brak pewnych doznań -bodźców powoduje głód. Tak samo miałem jak przestałem skakać ze spadochronem - brak pewnego rodzaju wrażeń i odpowiedniej ilości adrenaliny ujawnia się w postaci ""tęsknoty"". Szukania.
+Quote Post



Go to the top of the page
Start new topic